як для профілактики і лікування в’ялої шкіри

В’ялої шкіри є те, що відбувається з усіма нами, оскільки ми старіємо. Для більшості людей, вона починається в одній області тіла. Шкіра на животі можливо, не настільки тугий, як це було, коли ви були в підлітковому віці і на початку 20-их. Тоді ви можете помітити, що шкіра навколо підборіддя і шиї починає звисати. У той час як розвиток в’ялості шкіри може бути, що відносяться до чоловіків і жінок, це те, що в кінцевому підсумку трапляються з кожним. Тим не менш, є способи, щоб запобігти в’ялої шкіри, і – як тільки це відбувається – способи її лікування.

запобігання

Якщо ви починаєте думати про запобігання в’ялої шкіри, коли ви все ще в 30-х роках, і ви приймаєте хорошого щоденного догляду за шкірою і слідувати здоровому способу життя, можна запобігти ознаки старіння для якомога довше. По-перше, пацієнти повинні їсти здорову їжу і щодня займатися фізичними вправами, щоб залишатися у формі. Коли чоловіки і жінки набирають вагу, їх шкіра розтягується, щоб розмістити додаткову вагу. Якщо вони починають дієти і фізичних вправ, щоб втратити вагу, шкіра не завжди стискатися назад вниз і знайдіть тоноване. Молоді пацієнти, які втрачають вагу мають кращу еластичність шкіри і може піти з м’яким коливання ваги без постійно розтягуючи шкіру. На жаль, літні пацієнти не так пощастило.

Вплив гравітації також призведе до провисання шкіри вниз, і врешті-решт ця розхлябаність видно на обличчі, грудях і інших частинах тіла. У той час як немає нічого, що пацієнти можуть зробити, щоб боротися з цим, носити сонцезахисні креми можуть запобігти розвитку зморшок та інших ознак старіння на обличчі.

лікування

Пацієнти, у яких є вільна шкіра на їхніх тілах можуть шукати косметичні процедури, щоб тон шкіри. Номери для хірургічного лікування, такі як лазерна підтяжка шкіри і Термаж може бути використаний на всіх ділянках тіла, в той час хірургічних процедур, таких як підйомні стріли, потових залоз, або абдомінопластика може бути виконана на конкретних областях.