позбутися вугрів – лікування вугрів

Наявність вугрів на шкірі є спільною проблемою для тих, хто в підлітковому віці, на початку двадцятих років і навіть ті, які знаходяться в їх тридцяті і сорокові роки, особливо з жирною шкірою. Угри вважаються волосяних розлади. Сальних залоз, волосяних фолікулів, і пасмо волосся саме по собі волосяних одиниць під шкірою. Як і всі прищі, вугрі проблема також почати глибоко сальних залоз або сальні залози.

На жаль, це може бути постійною проблемою для декількох людей, які не знають, як боротися з такими проблемами. Як позбутися чорних голів, що на Марсі вашу красу? До початку будь-якого лікування догляду за шкірою важливо визначити ваш тип шкіри. Лікування Догляд за шкірою має бути зроблено по-вашому тону шкіри, щоб отримати більш ефективний результат. Але є певні кроки, які ви можете слідувати, незалежно від стану вашої шкіри, що, безсумнівно, допоможе вам позбавитися від чорних голів, які є досить відповідальним за вашу зовнішність вражає. Ось кілька найпоширеніших і простих порад, які допоможуть вам позбавитися від чорних голів, які не є впертим. Якщо наступні поради Не роби добра, принаймні воно не зашкодить вашій шкірі.

1. Не забудьте вимити обличчя двічі на день з м’яким милом або мити обличчя.

2. Після вмивання обов’язково висушити ваше обличчя з чистим і сухим рушником. Уникайте використання раніше використовували рушник, який може містити масла і бруду тільки погіршити симптоми.

3. Тепла ванна хороша для здоров’я, а також для Вашої шкіри. Ви можете піти на паровій бані в санаторіях. Ви також можете зробити те ж саме у своїй власній ванній, повернувши водою так жарко, як ви, можливо, може витримати не забувши закрити всі двері і вікна. Це допоможе відкрити пори і може послабити чорну голову. Ви можете вибрати для обличчя пароплав, спеціально зроблені, щоб відкрити пори обличчя.

4. Скажемо «НІ» на нездорову їжу. Хоча це ніколи не було доведено, що певні харчові продукти викликають прищі і вугрі і є немає жорстких правил про те, що ви повинні з’їсти. Але це факт, після здорової дієти зроблять вас красивими всередині і зовні.

5. Багато людей не знають про те, що ваші наволочки також може погіршити стан шкіри. Масло від вашого обличчя і волосся вбирається у ваш подушку, коли ви спите. Що нафту, забрудненого брудом і пилом можете отримати на вашому обличчі. Таким чином, щоб полегшити ваші проблеми шкіри, навіть якщо у вас немає ще змінити свою наволочку раз на добу або раз на два-три дні.