ланоліну крем алергії

ланолін є безпечним?

Так ланоліну крем дуже зволожує, але як це безпечно? Ланоліну крем є безпечним. Однак деякі люди можуть отримати реакцію при використанні крему ланолін, такі як почервоніння і свербіж. Це може бути через інших домішок у ланолін і це зводиться до якості процесу очищення крем ланолін. Дослідження показали, що частота істинної алергії на ланолін тільки 1,7%, набагато менше, ніж харчова алергія яка становить 4-8% у дітей. Більшість людей, які реагують на це ті, хто вже є шкірні захворювання, такі як екзема і тих, хто має кілька алергії на інші речовини.

І якщо ви не номери така людина, от порівняння, яке ви можете знайти легше візуалізувати. Ми всі знаємо, що недоношені діти мають дуже тонку шкіру, і важливо, щоб розвивати і підтримувати здоров’я своєї шкіри, щоб захистити їх від зовнішнього світу і не допустити зневоднення. 2 рік дослідження було зроблено на сприятливу дію ланоліну крем на недоношених дітей, і вони виявили, що регулярне застосування крему ланолін призводить до менш дерматит що призведе до поліпшення стану шкіри. Так що, якщо це безпечно на недоношених дітей, ланолін крем, ймовірно, буде в безпеці на дорослих.

Крім того, матері, які мали досвід роботи в області грудного вигодовування ланолін покласти мазь на їх соски, щоб тримати його захист, щоб запобігти розтріскування і кровотеча, тому що грудне вигодовування може бути важкою і болючою завданням.

У Lanobelle, ми використовуємо високого класу і якості ланоліну для виробництва нашої ланоліну крем. Але з точки зору охорони здоров’я, важливо, що якщо у вас є реакція на будь-який продукт, який ви використовуєте, щоб з’ясувати причину цього. Це так, в майбутньому ви зможете уникнути непотрібного впливу. Деякі загальні речі, які люди мають алергію на ті консерванти, штучні барвники та perfumants.