збільшення губ – пластична хірургія

Збільшення губ є кращим рішенням для тих, хто хоче мати більш повну і більш чітко визначеними губи. Ваші варіанти для ліплення або формуванні губами до досконалості може бути досягнуто за допомогою різних методів збільшення губ. Якщо тривалий збільшення губ бажано, то хірургічна процедура є найкращим варіантом.

досягти бажаної повноті через збільшення губ

Тепер, збільшення губ – пластична хірургія придбала величезну популярність серед чоловіків і жінок різного віку, так як безпосередніх позитивних результатів він пропонує. Хірургічне губи вдосконалення методів може бути зроблено шляхом введення невеликих штучних матеріалів імплантату або, вставивши власних тканин в губи через крихітні, приховані розрізи. Якщо все зроблено правильно, ця процедура може обіцяти задовільні результати з мінімальними побічними ефектами.

різні варіанти з різними результатами

Жиру щеплення, також відомий під такими іменами, як власного жиру передачі або ліпосакції, це хірургічна процедура, яка використовується багатьма пластичних хірургів для збільшення губ. Процедура включає в себе вставки власного жиру в губи, щоб дати більш повну, більш молодий вид. Синтетичні варіанти імплантатів, що використовуються в хірургічне збільшення губ і що пропонує постійні результати включають Alloderm, Dermaplant, Gore-Tex, Advanta і SoftForm. З них, Alloderm і Dermaplant є матриксу колагену з померлих людей. Синтетичні імплантати не дають усадки або поглинати – це одна з найбільших переваг.

інші міркування

Хірургічні процедури збільшення губ зазвичай виконується під місцевою анестезією, а в деяких випадках, легкий седативний може бути надана. Залежно від складності, порядок і використовуваних матеріалів, збільшення губ сама операція займає від одного до двох годин. Ви можете розраховувати на досвід невеликий набряк і почервоніння, які можуть тривати від трьох днів до двох тижнів.

Перш ніж ви вирішите пройти операцію збільшення губ, обговоріть вашу історію хвороби, ваші цілі та очікування до пластичного хірурга, щоб він / вона може забезпечити найбільш відповідні методи, які приносять стійкі результати.