Листи обличчя маски дешеві й краще, ніж звичайні маски для обличчя

аркушів лицьової маски і регулярні Відмінності маска

Я читав цікаву статтю в оригінальній Біблії Краса, яка обговорює різні маски лицьові продукти на ринку. Автор згадує, що регулярні маски ви купуєте або спа маски для обличчя є не більш ніж глина, бруд, земля або мінералів.
регулярні маски краси

Незважаючи на маркетингові матеріали та зображення вулканічного попелу або мінералів, отриманих з екзотичних водах “, правда в тому, що глина глини, і його значення для шкіри є незначним.”

Глиняні маски мають деякі переваги, хоча. Головним чином, здатність поглинати масло, але коли маска видаляється, він відшаровується шар шкіри. Зробіть це занадто багато разів, і це також розширює пори.
зніміть маски для обличчя

Зніміть маски для обличчя діяти таким же чином, як і звичайна бруд або маски для обличчя ви змити але ці лущитися маски містять пластикові, як лак для волосся інгредієнт замість глини або бруду. Ці маски для обличчя може допомогти зробити ваше обличчя більш гладкою в короткостроковій перспективі.

повний вимог маркетингу

Переваги цих краси Маски для обличчя є незначними в порівнянні з їх вартістю і претензій. Знову ж, глина глини і бруду брудом. Можна сказати, що він містить сотні природних мінералів, але моє запитання навіщо платити за бруд, коли ви викопати собі або витрачати менше для кращої якості продукції?

Там немає доказів або даних, які показують бруду маски для обличчя насправді детоксикації шкіри або покращує стан шкіри. Єдиним доказом є те, що, що, коли ваша шкіра лущиться, він також видаляє деякі з внутрішньоклітинного захисту вашої шкіри і в кінцевому підсумку стає проблемою.

Будьте обережні з дикими заяв, зроблених косметичних компаній. FDA не регулює маркетингової тактики компанії, тому будьте обережні, що ви вірите і купити без перевірки фактів.

як справи особи листи маску краще?

* Концентровані натуральні інгредієнти, запечатані в
* Особи листа маски вказати його основний активний інгредієнт і опис мети для і для яких тип шкіри
* Розроблено, щоб бути найменш дратівливий
* Чи не безлад, як не змивати маски для обличчя
* Ні лущення шкіри. Може робити все, регулярні маски робить і більше, тому що частина поживних речовин та інгредієнтів, що містяться
* Перевірена даних сертифікатів і запатентована технологія доступна для Вані продукти
* Негайно результати, тому що листи маска зволожує і живить в якості стандарту.
* Покращення в шкірі триває довше, ніж спа-центрі або краси обличчя
* Найкраще співвідношення. Доступне і може бути використана будь-якою людиною в будь-якому місці.
* Можна одягнути і зняти за 10 секунд
* Дуже добре для чоловіків