Лазерна епіляція в якості опції для небажаних волосся

Ось, що у вас є щось, яке звучить як загадка дитини. В даний час густий і щедрою на одній частині наших тіл, але невидимі на інший те, що ми готові до? Чи готові ми витрачати мільярди як сприяти і перешкоджати? Красиві на наші голови є волосся, але це може бути огидним майже будь-яке місце. Професор психології в коледжі Пенсільванії сказав, що це дуже складно. Відповідь ви можете отримати від питань людей, чому вони голять, що, оскільки ви повинні це зробити.

Коли справа доходить до допиту всім стандартам привабливості за винятком волосся на тілі, це дано і це все ще вірно в 1990 році. Можна сказати, що це може бути вірніше, ніж будь-коли, тому що нові, високотехнологічні методи позбавлення від небажаного волосся входять в медичну ринку. Коли перша лазерна епіляція системи був схвалений у США продуктів харчування і медикаментів, це був квітень 1995 року, і на ринку епіляції був у стані збудження.

Спори між постачальники різні способи, щоб позбутися від волосся, як електроліз vs.lasers або лазери vs.different види лазерів розігрується через веб-сайти і рекламні оголошення. Можна сказати, що американці витрачають долари направити з волоссям, які вони вважають небажаними, за оцінками, починається з $ 2 млрд до $ 5 мільярдів на рік, були поставлені на карту. Коли люди використовують лазери, це для своїх мавпячих спиною в той час як жінки використовують їх, щоб позбутися від волосся на обличчі та лінії бікіні. Коли справа доходить до лазерів, вони зручні і вони економлять час і через це люди, які ненавидять свою Nubby пахви, пошкодують про свій пересадки волосся, або тих, хто хоче гладких тіл, щоб скоротити опір вітру під час занять спортом їх використовувати.

Бажаючи досягти різних ступенів лисості є значна група транссексуалів в Північній Каліфорнії. Що стає все більшою мірою формуються ринком є ​​медициною і так лазерна епіляція є шлях, по якому дерматологів, пластичних хірургів, і навіть спа-власники можуть досягти цього хочуть клієнти. Робота з іншими лазерами протягом майже 20 років є лікарі, які знаходять собі відповідати на питання пацієнтів, які читали про лазерної епіляції і хочу знати, якщо він того вартий.

До одного лікаря прийняти рішення інвестувати в лазерній системі, він дав йому багато думав. Ви можете скористатися лікування від нього. За його словами, це має бути величезний ринок, враховуючи, як вся промисловість готується до цього, як ви не можете повірити. У разі лазерної епіляції, це викликає менше болю і займає менше часу, ніж електроліз, який вбиває окремі фолікули волосся за допомогою електричного струму поставляється за дуже тонкою голкою. Тут, прихильники електролізу лічильника, що їх лікування не так болісно, ​​як свою репутацію виконано, а це єдина постійна форма видалення волосся. Робочі по-різному, навіть якщо вони мають один принцип існують лазери епіляції. Коли справа доходить до першого лазера повинен бути затверджений, виготовлений і сильно на ринок, шкіра повинна бути воском і надлишок витер. Тут волосяні фолікули пошкоджені лазера проходить по шкірі, тому що він нагрівається вуглецю залишається в них, але шкіра залишається цілим і неушкодженим.

Використовується іншими системами видалення волосся довгий імпульс рубін або олександрит лазерів, які не вимагають воском або лосьйон на основі вуглецю. Тут, проходять через нього, поки він не вражає пігмент в коричневий або чорний колір волосся, світло від лазера спрямований на шкірі. Це викликає пошкодження волосяного фолікула, тому що світло перетворюється в тепло. Тому що шкіра також містить меланін, лазери можуть не працювати, а на темній шкірі, які можуть зазнавати змін в пігментації, або на дуже світлу шкіру, яка може не мати достатньо меланіну, щоб почати процес.