Духи Guerlain – унікальний бренд

Бізнес духи Guerlain існує вже майже 170 років. Ця компанія зіткнулася з проблемою балансування позачасовий традиції з інноваційним оригінальність смаків сьогодні.? Guerlian духи, сімейний бізнес, завжди вдавалося зберегти його оригінальні унікального бренду при одночасному підвищенні його розкішним ароматом, не приміряючи якості. Жан-Поль Герлен, як і тих, хто був до нього, віддає перевагу використання природних есенцій і використовуються тільки синтетичні матеріали, щоб хвалити духів.? Він, як відомо, щоб подорожувати по світу, щоб знайти найкращих, найкрасивіших матеріалів.

Guerlain є вид домашній аромат, який не боїться експериментувати з новими композиціями. Ось чому ви можете знайти широкий асортимент парфумерії під маркою. Guerlain завжди намагається здивувати своїх шанувальників. З широкий спектр парфумів і одеколону, ви будете впевнені, що знайти ідеальний аромат для вас може пишатися своєю коханою парфуми колекції.

Унікальна марка парфумів Guerlain ретельно охороняється від його конкуренції, і вони включають Bergamonth, бобів тонка і ванілі поряд з багатьма іншими охоронюваними секретні записки. Guerlain духи інвестувати в високоякісну сировину робить його якість вибір для любителів духів. Жан-Поль Герлен, створює свої парфуми Guerlain, набуваючи есенції з плантацій на острові Майотта, жасмину і Santal з Індії, і більше Insolence поставляється в красивій пляшці, як і багато інших флакони для парфумів Guerlain.

Шелімар був одним з перших ароматів, щоб включити синтетичні сполуки ваніль, ванілін. Я десь читав, що Shalimar був створений з змішування Jicky і ванілін. Аромат Shalimar глибокий і оксамитовий чорний з ароматом лимона натякнув з лікарськими ванілі. Нічний квітучих квітів, ванілі і мускусу поєднання вишукано в цій п’янкої, романтичний і чуттєвий аромат для створення миттєвих і міцного інтриги.

Shalimar вважається першим зразком аромату сім’ї називали східні духи Guerlain, як дорогоцінні картини. Деякі творіння досі викликають ті ж емоції, як вони це робили в перший день! Наші духи нюхові ущільнення складається з сировини, як бергамот, троянда, жасмин, боби тонка, ірису і ванілі.

Діапазон Guerlain в жіночій парфумерії включає в себе смачні, легковажний Єлисейських полів і екзотичної, п’янкої Samsara. Там чудово, і таємничі Mitsouko вічної класичної Shalimar. Плюс виверткого Мій Insolence, Insolence Eau Glacee і Idylle. Guerlain аромати для чоловіків включають в себе всі популярні L’Instant-де-Guerlain, свіжий, певні аромати Guerlain Habit Rouge, ветівера, Eau Imperiale, Homme Інтенсивний і Habit Rouge Sport. Нове в 2010 році? Для чоловіків Homme L’Eau і для жінок, Insolence Blooming.