ін’єкцій для лікування зморшок на обличчі

Ін’єкція пропонують швидкий, відносно безболісним варіантом лікування, щоб зменшити видимість зморшок. Ефект ін’єкції не є постійним, але продовжується до тих пір, поки вводили речовина є функціональним. Хоча зморшки раніше вважалося знаком мудрості і досвіду, вони не цінують у двадцять першому столітті в Америці. Справді, цілі галузі промисловості були породив для усунення зморшок.

Шкіри в основному складається з двох шарів, зовнішній шар називається епідермісом, а внутрішній шар, званий дерми. Епідерміс сама містить п’ять шарів, і ці шари рости зсередини назовні. Це означає, що глибокі шари рухатися вгору з глибокого шару на поверхню, поступово перетворюється на горизонтальну і вмирають, і сарай. Епідерміс функціонує як бар’єр для зовнішнього середовища. Як вік, це має тенденцію ставати товщі з нудніше зовнішній вигляд. Дерми є основою шкіри. Він містить декілька компонентів, які виробляють еластичності або растягивающего здатність шкіри: колагену, еластину, глікозаміногліканів (вистачить), і ретикулярних волокон. Волосяні фолікули, потові і сальні залози, нерви і кровоносні судини знаходяться в дермі.

З віком і в результаті факторів навколишнього середовища, дерми втрачає обсяг і кількість його структурних волокон зменшуються. Вони включають волокна колагену, еластину, а також кількість Затички. Певні стимули навколишнього середовища мають особливо згубні наслідки. Вони включають в себе надмірна дія сонця і тютюнового диму. Кінцевим результатом цього процесу старіння, що епідерміс потовщується і дерми стає тоншою, так що шкіра буквально падає на собі виробництві щілину. Таким чином, зморшки народжується.

Існують 2 основних типи ін’єкцій; паралізує і наповнювачів. Паралізує агентів зупинити поверхневі м’язи обличчя від переміщення. Наповнювачі фактично заповнити зморшки щілину. Поверхневі м’язи особи перебувають у деяких областях, безпосередньо пов’язаними з шкірою. Їх рух змушує шкіру скласти на собі і підкреслюють зморшки. Це можна побачити в багатьох областях по всьому обличчю такі як гусячі лапки навколо очей, поперечні зморшки на лобі, і “в 11” між очей. Таким чином паралізуючим агент, якщо ретельно вводили в цих м’язових волокон, зупинить м’язи від контрактів і зменшити глибину зморшок. Поверхневі зморшки можуть навіть зникнути в той час як агент працює. Є три паралізують агентів на ринку: ботокс, диспорт, а тепер Xeomin. Ці продукти зазвичай триває протягом 3-4 місяців.

Наповнювачі мають довгу історію. Перші з них були зроблені з великої рогатої худоби (корова) колагену. Пацієнтам потрібно попередньої обробки алергічних тестування, щоб визначити, чи були вони кандидатами. Колагену раз вводиться в зморшки, почнуть розчинятися і буде тривати протягом 2-3 місяців. FDA схвалило численні продукти наповнювача і останні зазвичай тривають 6 місяців до року. Різні лікарі мають різні обране. Juvederm, любий, не зшитою гіалуронової кислоти (шкіри білок), який зазвичай триває 8-12 місяців і щодо зручною для введення. Він не вимагає попередньої обробки тестування. Після ін’єкції, чорнослив наповнювача до зморшок і робить його менш помітним. Наповнювачі як правило, може бути використана в усьому обличчі, включаючи брови, гусячі лапки, дужки ліній і зморшок навколо рота і підборіддя.