як зменшити зморшки особи – кілька простих порад

Це незаперечний факт: “Обличчям зморшок” два слова, які всі ненавидять. Коли ми стаємо старше, ми всі проходять через цей досвід: ми встаємо вранці, ми дивимося себе в дзеркало, і ми виявляємо, на наш жах, що деякі лінії почали повзти вгору – може бути близько наших очах, нашими лоб або на область навколо наших губ і рота.

Отже, що ж таке, що ми можемо зробити? Ну, наші початкові реакції варіюють залежно від нашого власного почуття терміновості. Деякі з нас могли б кинутися в найближчу аптеку або магазин по догляду за шкірою купити зморшок крем відразу ж, і деякі інші, більш холоднокровний з них, може почати шукати в Інтернеті, щоб знайти відгуки про товари зморшок.

Деякі інші можуть навіть шукати більш радикальні заходи, такі як хімічні пілінги особи, дермабразія або лазерна шліфовка.

Отже, питання: Що є найбільш відповідний курс дій, коли я помічаю, мої перші зморшки обличчя з’являються?

Нижче я постараюся дати вам кілька простих порад про те, як підходити до цього питання:

1) Перший і найважливіший рада, яку я можу дати вам прийняти поява зморшок на обличчі, як частина природного процесу: Подобається нам це чи ні, як ми стаємо старше удару наших тридцятих, сорокових років нашого і так далі, наша шкіра виробляє менше колагену і еластину – двох білків, які несуть відповідальність за збереження нашої шкірі гладкою, вологою і пружною.

Швидкість, при якій цей процес старіння відбувається, залежить від ряду інших факторів. Вони або повинні робити з вашим унікальним набором умов, тобто генів ви успадкували і свою стать (до речі, як правило, жінки втрачають більше цих білків, особливо після менопаузи), або із зовнішніми факторами, такими як сума впливу сонця.

2) Якщо ви думаєте про рух через деякі косметичні процедури (тобто хімічний пілінг, дермабразія і т.д.), я б пораду ви, щоб переглянути його. На мій погляд, ризики, такі як біль, можливо постійне знебарвлення пігменту, високі фінансові витрати і обмежена довговічність результати переважують можливі переваги.

Тим не менше, якщо ви все ще визначено, що ви хочете, щоб пройти з цією опцією, то перед тим як продовжити, переконайтеся, що ви звернетеся за професійною консультацією до кваліфікованого дерматолога.

3) Як я вже згадував вище, старіння шкіри в значній мірі пояснюється зовнішніми факторами. Найбільший з них є вплив НД Сонячні промені, незважаючи на їх інші корисні ефекти, вони роблять багато шкоди на нашій шкірі, якщо вона безпосередньо стикатися з ним. Переконавшись, що ви завжди носите захисним кремом від сонця підходящих рейтингу (SPF 15 або вище рекомендується), може значно уповільнити появу зморшок на обличчі.

4) немає вказівок на правильний догляд за шкірою не може бути повною без посилання на важливість збалансованої дієти. Сьогодні, ряд досліджень показують, що деякі вітаміни і мінерали, такі як вітаміни А, С і Е, при прийомі всередину, може позитивно позначитися на появі шкіри і краси.

5) Не в останню чергу в моєму списку порад для зменшення зморшок обличчя приходить регулярне використання крему високої якості.

Але, як ви вирішите, який з них краще для неї або він? Є буквально сотні різних відгуки про товари зморшок там, завантажується з рекомендаціями, які часто конфліктують один з одним.

Є певні речі, які я особисто подивитися, коли я порівнюю різні продукти. Наприклад, для того, щоб бути переконливим, виробник повинен забезпечувати підтримку наукові, клінічні дані про ефективність кінцевого продукту, а не тільки інгредієнтів.

Інша річ, яку я приділяти особливу увагу, є об’ємною концентрацією активних інгредієнтів. Найчастіше, продуктів для обличчя від зморшок містять дуже мало корисних інгредієнтів. Взагалі кажучи, загальну концентрацію активних інгредієнтів у високій крем якість повинна бути принаймні 50% від загального обсягу.

Щоб дізнатися більше про те, як зменшити зморшки особи та продуктів я рекомендую, відвідати мій сайт по догляду за шкірою сьогодні.