як за допомогою глини може тримати вас здоровими і природно красивими

Глина була використана людиною з незапам’ятних часів. Греки використовували його, римляни використовували глину припарки для лікування ран і Клеопатра використовувала його для косметичних масок. Забуті з вихованням сучасній медицині в даний час повільно знову. Незважаючи на всі суперечки про властивості глини, вона була використана набагато довше, людиною, ніж сучасні препарати, вона ніколи не потрібно ніяких експериментів на тварин, і це 100% натуральний продукт.

За словами Гіппократа, Theophrastes, Діоскорид і Галена, греки використовували глин. Згідно полілініями, римляни використовували його. Avicennes сприяє його у своїй знаменитій писань. Аж до початку 20-го століття, французька і російська армія використовували його для дезінфекції забруднених вод та запобігання дизентерії.

Тварини інстинктивно шукаємо глини, в яких, щоб покрити свої рани або ковтати, коли у них кишкові розлади.

Всі глини відрізняються оскільки вони випливають із складної еволюції і дуже залежать від навколишнього їхнього середовища. Ось список з найбільш широко використовуваних французьких глин (легко відрізнити за їх кольору), їх властивості, і те, що вони використовуються для:

Зелена глина: час цінується своїм користувачам виставляти великі цілющі властивості, поглинати токсини і очистити організм, вона багата мінералами і отримує свій колір від оксиду заліза (Fe + +).

• Иллит – найпопулярніший глини у Франції. Виникають у зв’язку з мінералів слюди магматичних порід, вона має тришарову структуру з урахуванням його високої абсорбції та адсорбції властивості, що роблять це розмаїття найефективніших у природного догляду за здоров’ям і зовні і внутрішньо. Він володіє високим вмістом мінеральних речовин диверсифікованої.
• монтмориллонита – Другий різновид зеленої глини. Виникають у зв’язку з хлоритом мінералів метаморфічних порід, як Иллит, вона має тришарову структуру з урахуванням його подібними властивостями відносно абсорбції та адсорбції. Диверсифікованої вмістом мінеральних речовин висока. Колір за меншою зелений, ніж Ілліт через меншій концентрації оксиду заліза. Ця глина може бути використана внутрішньо а також зовнішньо, а також.

Червона глина: Може бути знайдений поряд з жовтою глиною і отримує свій колір від червоного гематиту містять оксид заліза і міді. Це дві структури шару і має одну з найвищих зміст кремнезему. Існує відсутність алюмінію, протяжний звук, марганець, хлор і натрій. Завдяки багатим вмістом заліза цей тип глини повинна бути використана людьми дефіцит заліза. Він також широко використовується в догляді за шкірою і косметика.

Жовта глина: знайти поблизу червоної глини, жовта глина отримує свій колір від жовто-оранжевого оксиду заліза і можуть бути знайдені на вершинах пагорбів, де вона була виснажена дощ (отже, алюміній, цинк, марганець, натрій і хлор були розмиті). При рН 5, дуже висока концентрація заліза, але практично не алюміній, цей тип глини рекомендується для кісткового проблеми і втома (він повинен бути використаний в поєднанні з глиною зелений).

Рожева глина: Вона не існує в природному стані. Рожевий глини отримують шляхом змішування червоної і білої глини. За сукупністю властивостей і глини робить ідеальний рожевий глина для косметичних засобів. Рожева глина м’яка, він рекомендується для чутливої ​​шкіри, збезводненої шкіри, шкур і дитини креми для обличчя. Ця глина використовується для зовнішніх цілей.

Біла Глина: Біла глина результатів від ерозії гранульованих порід. Він розташований на сайти піддаються сильному дренажних дощем. Біла глина є 2 шарувату структуру з рН 5 і рекомендується для догляду за зовнішністю. Це дуже ефективний засіб з чутливою шкірою і підходить для дітей і дорослих. Він відомий своїми цілющими властивостями з його високої концентрації в алюмінієвого і позбавлена ​​фосфор і хлор.