хірургія століття зручний спосіб, щоб виглядати молодше

Якщо у вас є пухкими або мішків під очима, у вас, ймовірно спробував кожен вид макіяжу і більш-позабіржовому крем доступні, з кількома результатами. Наслідки старіння часто з’являються перші в області навколо очей, що робить приховування цих змін важливо для більшості людей. Якщо ви дійсно хочете різке поліпшення, розгляньте хірургія століття. Але спочатку дізнатися, що можна чекати від цієї процедури.

Пластика повік, як правило, в амбулаторних умовах виконуються пластичними хірургами. Якщо вам потрібно видалити жирові відкладення навколо очей, зменшити отвисшие зовнішній вигляд, або позбутися від надлишків шкіри в цій області, ви повинні розглянути цей вид лікування.

Перед тим, як прийняти рішення, ви повинні мати консультації з хірургом, який покаже вам фотографії до і після попереднього пацієнтів, щоб продемонструвати зміни, які ви можете очікувати. Якщо ви вирішили зробити операцію, ви повинні будете знімки ваших століття, як вони в даний час, щоб ви могли порівняти їх з результатами пізніше.

Перед тим, як піти отримати процедура виконується, ви повинні знати, як хірургія століття робіт. Місцева анестезія буде застосовуватися до ваших очей. Основним інструментом у цьому процесі є лазер, який спочатку буде використовуватися для герметизації судин поруч з вашим очам.

Це призведе до менш синці згодом. Будь надлишок жиру або шкіри будуть видалені з ваших століттях через невеликий надріз, а потім площа буде зашита з дуже дрібними стібками, щоб зажити.

Ці шви будуть зняті приблизно через п’ять днів, протягом яких ви повинні застосовувати пакети з льодом. Це особливо важливо в перший день або два після лікування. Вам також буде дане краплі з антибіотиком поставити протягом тижня.

Зазвичай ви можете повернутися до роботи і у вашому повсякденному житті менш ніж за тиждень. Ви, можливо, деякі пухлини, що для першого тижня, але хірургія століття фактично призводить до не дуже мало кровотечі або синців, і практично ніяких рубців.

Цей вид лікування не так ризиковано, як і інші операції. Є кілька ризиків, а також невелика кількість кровотеч у процесі означає, що немає практично ніяких шансів рубців або надмірного набухання. Час відновлення чітко швидко, і пацієнти залишаються дивлячись років молодше через це проста процедура. Якщо ви втомилися витрачати гроші на креми і консілера, щоб приховати, що провисання очима додати роки до вашої зовнішності, вважають цей вид лікування.