пластика повік – вирішення проблеми набряк

Коли ви пройти хірургія повік або будь-якої косметичної процедури на те пішло, ви помітите значні набряки відразу після хірургічного лікування. Це абсолютно нормально. Більшість операцій викликати набряк. Це спосіб вашого тіла мати справу з травмою події. Чи є це неінвазивна, традиційні або лазерна процедура, наш організм виробляє набряки.

Коли ми набухають навколо області яким ви працювали, наші тіла битися з іноземними тканин. Наші клітини переконавшись, що немає поганих речей, плаваючих навколо в області-роду пошук і знищення місії. Ми також відправити додатковий крові і рідини в область так що є більше поживних речовин, доступних для зцілення.

Так багато хороші речі трапляються з пухлиною, що ми повинні побачити його як необхідний побічний ефект. Проте, це зовсім не означає, що ми повинні ліг на спину і розслабитися, як наше обличчя повітряні кулі, як кавун. Деякі пухлини добре. Занадто багато набряк, як занадто багато шоколадного торта, може бути менше, ніж позитивний сценарій.

Занадто багато набряк може означати багато тиску на зцілення області. У разі повіки пухлина буде навколо верхньої та нижньої тканини навколо очей. Іноді це тиск може викликати розрив кровоносних судин, інфекції або інших шкідливих сценаріїв. Якщо ви стурбовані тим, що ви можете бути набряк занадто багато, терміново зверніться до лікаря.

Набряк може також призвести до синців. Так, для тих з нас, що потрібно, щоб отримати речі в нормальний стан досить швидко, то NIP пухлина в зародку. Ви можете зробити це, застосувавши теплий або холодний компрес. Поговоріть зі своїм лікарем, щоб дізнатися те, що правильно для вас, але ви можете використовувати всі від теплого мочалки до мішків замороженого горошку. Просто переконайтеся, що ви використовуєте правильну температуру в потрібний час.

Ви не можете йти на роботу протягом двох днів, дивлячись у синцях і одутлим. Таким чином, найкраще робити це, щоб запланувати хірургія століття призначення на середу і прийняти до кінця тижня від роботи. П’ять днів відпочинку, увагу на пухлини і навіть більше відпочинку ви повинні отримати швидкі результати відновлення. Знову поговоріть з вашим хірургом, щоб дізнатися специфіку вашої планування призначення і відпочинку. Кожен по-різному реагує операцій.

Ви також можете звернутися набряк через вашу дієту, що ведуть до хірургії століття. Деякі дослідження показують, що вживання в їжу дієта сповнена свіжих фруктів і овочів може прискорити процеси відновлення. Кількість вітамінів в нашій крові, провідних до процедури має цілющі якостями. Крім того, пити багато-багато води протягом декількох тижнів, днів і годин до і після косметичних процедур.

Там немає конкретних впевнений для набухання після операції повіку. Якщо ви розумні, дотримуйтесь інструкцій вашого лікаря або хірурга та адресу набряк через компреси, відпочинку та харчування, то ви повинні мати оптимальні результати. Менш пухлина може означати отримання вашого життя і напружений графік роботи в норму.