епіляція лікування, яке дійсно працює … перший time_

Ви знаходитесь в самому торговому центрі і визначити це дивовижний маленький наряд, який має ім’я на Òyour Іто. Це милий маленький спідницю і топ-сет у вашому улюбленому кольорі. Існує тільки одна невелика проблема. Ваші ноги … вони волохатим, ніж мавпи. Божевільна річ, ви просто поголився них. Чи буде коли-небудь скінчиться божевіллям?

Ага. Це в той час ще раз. Час голити волохаті ноги. Він упевнений, дійсно стає старим швидко, чи не так? У цей день і вік, ви думали б, що бути кращим рішенням там, щоб це дуже стара проблема надмірного росту волосся, ніж … гоління. Здається так варварські запустити гострою бритвою по шкірі, щоб видалити волосся. Проблема в тому, що вона виростає знову так чертовски швидко, це майже навіть не стоїть.

Якщо ви звикли користуватися бритвою, воском, електроліз, або Наїр для видалення волосся, ви дійсно повинні дивитися на деякі з нових речей там. Ті способи ÒoldÓ працював дуже добре, але якщо ви шукаєте для видалення волосся, який тримає ваше волосся пішли ще довше, в той же час набагато легше зробити, то ці старі шляхи просто не буде різати гірчиці. Ви також не хочете бути застряг з звичайним врослого волосся, гоління висипом, і удари ці старі методи зазвичай даю вам, чи не так? Я так не думаю.

Добре те, що є багато нових способів, доступних сьогодні, щоб позбутися небажаних ногу, руку чи навіть волосся на обличчі. Там дійсно видалення волосся методи лікування, які дійсно працюють … в перший раз.

Сама захоплююча нова технологія сьогодні для видалення волосся називається IPL видалення волосся, і вона має багато функцій, які інші процедури видалення волосся не може навіть зрівнятися з.

Так що ж таке IPL видалення волосся?

IPL стенди для інтенсивного імпульсного світла. За допомогою цієї нової технології, ви можете безпечно і швидко видалити волосся на тілі. Добре проникає у верхній шар шкіри з особливим видом довжина хвилі світла, який уб’є волосяного фолікула … мертвий! Існує тепло, яке вам не зашкодить, але знищить волосся в його фази росту тому він ніколи не буде знову побачити світло дня.

IPL видалення волосся є однією з найбільш безпечних способів позбутися зайвого волосся, але ви дійсно повинні використовувати кваліфіковану IPL терапевта, щоб отримати кращі (і безпечний) лікування. Якщо у вас темне волосся і світла шкіра, то буде вважатися кінцевим клієнтом, так як це найкращий забарвлення для видалення більшої частини вашого волосся в найкоротші шляхи.

IPL система видалення волосся використовуються машини під назвою Lumina. Це дуже потужні машини, яка дозволяє неймовірну кількість гнучкості для лікування всіх видів волосся на тілі від крихітних областях, як брови великих поверхонь тіла, як спина або навіть повного лікування ноги.

Є IPL видалення волосся підходить саме мені?

Якщо у вас є зайві волосся, що ви в розпачі, щоб назавжди позбутися від, і мають темне забарвлення волосся, з більш світлим забарвленням шкіри, то IPL видалення волосся може бути ідеальне рішення для вашої проблеми надлишкової волосся. Є кілька інших речей, які ви повинні знати перш, ніж стрибати в машину і отримувати ваші IPL лікування зроблено.

Консультації дійсно кращий спосіб для фахівця, щоб побачити вас особисто і отримати хорошу ÒfeelÓ про те, як IPL епіляції лікування піде на користь вашій зокрема. Вони будуть робити патч тест, щоб побачити, наскільки добре ваші волосся реагує на лікування. Навіть якщо у вас шкіра оливкового кольору, ви можете розглядати як довге волосся забарвлення різні відтінки кольору, ніж ваша шкіра.

На що це схоже?

Таке відчуття, схоже на маленький гумкою струшуючи проти Вашої шкіри. Вона триває мить, а тільки дає вам невеликий дискомфорт, який швидко зникає.

Як підготуватися?

Кращий спосіб підготуватися до IPL лікування видалення волосся, щоб уникнути сонця. Ви також хочете, щоб уникнути сонця протягом декількох тижнів після цього, і триматися подалі від використання будь-яких підроблений загар небудь. Ви хочете, щоб уникнути воском, відбілювання, або навіть вищипування волосся протягом цілого місяця до початку лікування.

Так що якщо ви втомилися від гоління і воском від вашого тіла волосся, Ви можете захотіти поглянути на IPL видалення волосся. Це може дійсно бути відповіддю на ваші молитви надлишок волосся на тілі.