гігієна порожнини рота дійсно працює

З більшої частини проблем зі здоров’ям, що, як правило, впливають на нас, ті, за участю наші зуби, ймовірно, самий запобігти. Кілька щоденних завдань і профілактичні заходи допоможуть вам підтримувати хорошу гігієну порожнини рота протягом багатьох років.

Однак тільки тому, що ваші батьки роблять ці прості завдання, зовсім не означає, що ви будете проводити протягом багатьох років і зберігають їх. Таким чином, ми Я дійсно сподіваюся, що ви не отримуєте ледачі з вашої щоденної усній дотримуватися правил гігієни, і якщо так, я хотів би залишити вас з деякими правильні методи для виконання вашої гігієни порожнини рота. Ось декілька порад:

Як чистити зуби

Чистити зуби кожен день є дуже важливим аспектом для видалення часток їжі, звільніть ясен, видалити зубний наліт і, звичайно, освіжити дихання. Чистити зуби також допомагає запобігти проти майбутніх порожнин і будь-який вид хвороби порожнини рота. Чистити зуби круговими рухами також дуже важливо і не забувайте чистити мову.

як нитка

Переконавшись, у вас нитка регулярно дуже важливо і є найкращим захистом від попадання захворювання ясен. Він також бореться і порожнин розпаду. Переконайтеся, що ви вдосконаленні вашої зубною ниткою техніку, ви можете видалити всі сміття між зубами, яка запобіжить гінгівіт і розпаду. Не купуйте дешеву зубну нитку, купити те, що добре.

Як відбілити зуби

Якщо зуби плями на зубах дуже мінімальні ви кліща бути в змозі мати свого стоматолога чистити їх під час чергової чистки. Плями можуть зажадати більш агресивної чищення або відбілювання, тому регулярно чистити зуби щіткою і зубною ниткою дуже важливо, щоб запобігти ці типи речей на самому початку. Професійне відбілювання в домашніх умовах та набори для відбілювання може бути дуже ефективним засобом повернення ваші зуби назад в білий колір.

як ваша дієта може допомогти ваші зуби

Відмінний спосіб отримати сильні, здорові зуби, повинно мати хорошу дієту. Переконайтеся, що ви їсте продукти, багаті кальцієм, вітамін С, вітамін D, а також фтору. Більшість водопровідній воді фтору має в ньому, яка краще, ніж вода в пляшках для ваших зубів. Спробуйте триматися подалі від продуктів, які є солодкі і крохмалисті, ці продукти буде тільки сприяти бактерій порожнини рота. Така дієта призведе лише вам повний рот
розпад, навіть якщо ваш чищення щодня.

відвідати стоматолога

Намагайтеся не ухилятися від відвідування стоматолога, він там, щоб допомогти вам і допоможе вам зберегти здоров’я порожнини рота. Це необхідність, щоб піти в для очищення стоматологічного принаймні один раз на рік, це дозволяє стоматолога, щоб видалити зубний камінь із зубів, а також відполірувати поверхню ваших зубів. Це дозволить зробити його більш важким для нальоту і зубного каменю, щоб накопичуватися на зубах, які можуть викликати проблеми. Стоматолог також розглянемо
Ваші ясна і рот і пошук будь-яких проблем він кліща бачити.

Введення цих заходів на місці може врятувати вас від дорогих стоматологічних рахунків з підшивок, порожнини або косметичного відбілювання зубів. Так що тримайте ваші зуби чистими і пам’ятайте яблуко в день триматимуть лікаря і стоматолога геть.