відповідно до правил для дублення

Якщо це ще не літо, але ви хотіли б плакати засмаглі погляд, потім трансляції вручну! Є багато поведінки для вас маршрут так, що ви будете з розумним нехитрі знайти засмаглою шкірі. Чому не розкішно вручну розслаблюючим Каліфорнії Tan спрей?

Отримати загар може лестити вашу зразком і видалити власне депресії. Отримайте, що здорове сяйво на шкірі без небезпеки виникнення шкірних захворювань! Технологія насправді дуже проникливим, що засмага спрей був задуманий. Так що на Ваші ноги і спробувати чудеса професійної Каліфорнії спрей загар! Засмагла Каліфорнії спрей потенціал, щоб бути вакантним у кабінах. Ось кілька значних California Tan спрей системи, яка може чітко вам допомогти:

Сам головний крок для вас, щоб пустули магазин, який ви можете в своїх силах. Слово отвір назавжди вертикальному ідеї, щоб іти. Ви можете завжди звернутися за думки і могло б також поговорити з людьми, які мали безпосередній досвід з цими магазинами. Це допоможе вам спуститися, щоб про те, можна віру співробітників там для засмаги Ви безсумнівно обожнюють їсти. Якщо у вас виникли жорсткий вирок разу кращі і авторитетних Каліфорнії Tan спрей магазині або стояти піти, спробуйте заглянути з веб-сайтів в мережі. Якщо Mystic Tan стенд поруч з вашим місцем піти тупим, щоб його. Зрештою, це головний залишки в предмет засмага технічної революції.

Іншим важливим Каліфорнії Засмагла правлячої спрей записатися на прийом у шкіряному магазині вашого достатку. Хоча ходити модулі розважали також, це буде набагато краще було б у призначенні так що ви можете бути твердими, що вам буде надана краща перевірка.

Якщо ви збираєтеся мати загар, тому що ви будете відвідувати деякі особливе відбувається, то ви повинні мати суху пробний запуск при найменшому два тижні, щоб побачити достиже засмаги на вас. Тепер якщо ви задоволені результатом, то ви можете встановити інше призначення 3 або 4 існування до мотиву. Цей інтервал дозволяє засмага досить встановити дюйма

У той самий день вашого призначення, ви повинні закинути своє повне тіло, а потім вона відшаровується. Використовуйте душ і отримати мочалку. Або, ви можете вибрати, щоб тіло кущі. Ця практика буде переконатися, дуже рівний загар рідини додатки.

Соляріїв регулярно їсти навчальний відео, які ви будете допустимо годинник. Ці відео підкреслюють загар правила бризок і роз’яснить вам кожен виділить близько певній системі. Серед важливих правил, які зосереджені на відео є повинні вкласти дихання під час загар збирається йти, повертаючись навколо, як розпорошення зупиняється, і місця, щоб працювати маззю, щоб перешкодити спрею. Існує необхідність перешкоджати спрей, так як деякі ділянки шкіри мають складки і зморшки. Коли спреї осідати, сигнальним білим і марно погляд буде створена.

Після засідання, рушник буде дано вам, щоб ви могли витерти крайності спрею. Бажано, щоб одяг нічого такого, що засмага будуть рівномірно застосовані.