Як косу волосся

Плетіння волосся це спосіб зачіски можна зробити в домашніх умовах, але воно пов’язане з процесом навчання. Як тільки ви знаєте, як косу волосся, ви можете перетворити ваш власний або чужий волосся в милий новий стиль всього за кілька хвилин. Ось кілька простих інструкцій про те, як заплести волосся.

Заплести волосся іншої людини або зробити перед вашою власній голові

Волосся повинні бути чистими і сухими. Якщо це хвилясте або кучеряве, ви можете сушити його прямо спочатку, щоб коса більш рівномірним. Додайте трохи укладання гель, щоб згладити будь flyaways і зробити волосся більш слухняними. Гребінь волосся, щоб видалити заплутане волосся.

Розділіть волосся на три навіть розділів. Помістіть ліву секцію між вашим лівим вказівним і великим пальцем, нехай середній частині вільно звисати і помістіть праву ділянці між вказівним пальцем правої руки і великий палець.

Тримайте середній частині правої середній палець і потягніть його, щоб він проходить позаду правої частини. Підніміть праву великим і вказівним пальцями так правій частині волосини стає новою середньої секції.

Використання лівої середній палець, тягнути середню секцію за лівою секції. Розширити або випрямити ліву вказівним і великим пальцем, щоб перемістити ліву секцію в середині.

Зрушення частина волосся, замкнувши середній палець правої так він сидить між правим вказівним і великим пальцем. Повторіть процес. Потім перекласти частину волоса, замкнувши середній палець лівої так він сидить між лівим вказівним і великим пальцем.

Продовжуйте, поки коса не потрібною довжини. Для більш жорсткою, більш компактний косу, потягніть середню частину в горизонтальну лінію при переміщенні його вправо або вліво. Якщо ви віддаєте перевагу вільні, подовжені косу просто посуньте середній частині вправо або вліво, дозволяючи їй залишатися в вертикальною лінією.

Коли коса буде зроблено, закріплення кінця волосся з критою гумкою. Додати цибулю або шпилькою як хотілося б.

Будьте впевнені, щоб витягнути частину волосся якомога рівномірніше, тому напруженість залишається послідовною. Якщо напруга більш щільний, з одного боку, ваша коса буде крутити в одну сторону, а не в горизонтальному положенні. Чи не витягайте занадто сильно, так як це може призвести до пошкодження волосся.

Плетіння задньої ваших власних волосся

Розчісувати волосся перед початком і видалити всі заплутує. Розділіть волосся на три навіть розділів. Деякі люди вважають, що якщо ви заплести ваші волосся, коли сиро, скажімо, 30 хвилин до години після душу або ванни, вона не отримує кучеряве і легше працювати.

Підніміть лівий лікоть до рівня плечей і зробити великі пальці вниз в кулаці лівої частини волосся. Зробіть те ж саме з правого боку, дозволяючи середній частині прилягають до хребта.

Витягніть ліву вказівний палець і зачепите правій частині волосся. Потягніть його в передній частині середньої секції, дозволяючи йому прослизнути повністю з правої руки. Візьмемо середню частину волосся з правою рукою, потягніть його на праву сторону, а потім відновити пальці вниз кулак позицію обома руками.

Продовження вказівним пальцем правої руки, зачепите крайній лівій частині волосся і проговорився повністю з лівої руки. Зрушення частину волосся в ліву руку в кулак пальцями вниз, а потім відпустити вказівному пальці лівої руки. Зробити великі пальці вниз кулаком правої рукою, а потім використовувати вказівний палець лівої руки, щоб зачепити правою секції.

Продовжуйте процес, поки коса не буде завершена. Заплести дуже довге волосся, ви, можливо, доведеться звільнити руку, щоб витягнути перетину. Закріпіть косу, як вона розвивається, натиснувши кісточками пальців у нього, як ви переносите руки для наступного хрест. Використовуйте покрита еластичним для забезпечення готової тасьмою і прикрасити за бажанням.

Експеримент з використанням різних положень рук. Ви можете відкрити для себе техніку, яка працює краще для вас.

Практика веде до успіху

Перший раз, коли ви намагаєтеся косу волосся, вона буде йти повільно. Практика вашу техніку і бути терплячим, поки ви не знаєте, як заплести волосся. Це може зайняти деякий час, щоб відкрити свій ритм. Плетіння стане набагато легше з більше разів ви це робите.

Якщо ви заплітання волосся маленької дитини, запитаєте, що вона тримати голову нерухомо. Дати їй руку дзеркало, щоб вона могла дивитися, як ти робити плетіння. Якщо волосся дуже тонкі і вишукані для пружного тримати косу, використовуйте прибиральників труби. Вони бувають різних кольорів і дітей, як правило, їм легко доступні.

Коли ви вивчаєте, як заплести волосся, це може допомогти, щоб відвідати перукарський салон, де вони плетіння і спостерігати за косу волосся стилісти своїх клієнтів. Інший хороший метод практики є обплетення волосся у ляльки волосся або манекен.