Мурад місці віку і пігментні блискавки гелю

Коли справа доходить до повного дня на свіжому повітрі, влітку може бути благословенням або прокляттям. Для мене літо завжди означає витрачати години в спортивному полі дивитися моя дочка грає у футбол або мій син грає в бейсбол, приготувати шашлик, і іноді, виходячи на прилеглих пляжах. Здається, весело, чи не так? Ну, це насправді! Тим не менш, ви можете собі уявити як суєті дні мої?

Коли я йду я майже ніколи не забувайте наносити сонцезахисний крем. Реальна проблема для мене не про забуваючи застосовувати сонцезахисний крем, але це про забуваючи повторно застосовувати сонцезахисний крем моєї. Ми всі знаємо, що навіть сонцезахисні креми з найвищим SPF повинні бути повторно подати заявку через кілька годин, і як багато з нас завжди пам’ятати, щоб це зробити?

В результаті, я помітила, що у мене з’явилися веснянки і пігментні плями. Вперше вони з’явилися в моїй вилиці та верхньої носа, а потім поширилася на моєму лобі. Вони настільки стійким, що мені було потрібно років в пошуку відбілювач шкіри, які можуть зменшити ці веснянки і пігментні плями. Нарешті, після багатьох спроб, я виявив, Мурад місці віку і гель Пігмент блискавки.

Після використання цього продукту протягом більш 2 місяців, я можу бачити поліпшення моїй шкірі. Мої веснянки і сонячні плями зводяться до майже немає!

Секрет у тому, за що Мурад інгредієнти покласти в цей продукт:

1. 2% гідрохінон

Я повинен визнати, що це досить спірний інгредієнт. Гідрохінон працює шляхом зменшення утворення мелатоніну, який є пігментом, який відповідає дати шкіри коричневого кольору, в шкірі і це найпотужніший освітлювач шкіри, доступних на ринку в даний час. Тим не менш, в деяких країнах, гідрохінон заборонений, тому що це вважається канцерогенною. У Штатах, FDA все ще схвалює використання його, якщо він менше, ніж 4%-ної концентрації.

Зазначу, моя особиста думка з цього приводу. Гідрохінон буде визнано канцерогенною після були деякі свідчення засновує на щурах дослідження, які гідрохінон сприяє зростанню ракових клітин. Однак високі концентрації гідрохінону була введена в цих процесах, і він був поглинений перорально.

Таким чином, використовуючи продукт, який містить тільки 2% гідрохінон і застосувати його на моє обличчя буквально не беручи його в усній формі не турбує мене занадто багато. Є багато інших інгредієнтів, що там є те ж контексті, але ми продовжувати використовувати їх у будь-якому випадку, тому що це дуже ефективно.

Проте, чи дійсно ваша думка таке ж, зі мною, рішення все твоє. Якщо ви вирішите піти з ним, переконайтеся, що ви слідувати у напрямку правильно.

2. гліколевої кислоти (альфа-гідрокси кислот)

Гліколева кислота є найбільш поширеною формою альфа-гідрокси кислот (АНА), використовуваний в якості професійного хімічного пілінгу. Це допомагає поліпшити зовнішній вигляд і текстуру шкіри поступове видалення гіперпігментації, зморшок і шрамів від вугрової висипки.

Однак, якщо у вас чутлива шкіра або алергія шкіри, я не рекомендую вам використовувати цей продукт. Будь ласка, будьте обережні, щоб не використовувати цей продукт, коли ви все ще не засмаглі або відкриту рану, як гідрохінон може погіршити стан.