Лазерна епіляція – що це таке

Лазерна епіляція була навколо на деякий час. Він вважається одним з найбезпечніших способів для постійного видалення волосся. Лазерна епіляція є низькоенергетичних лазерних застосовується на площі від небажаного волосся. Низькоенергетичного лазерного пошкоджує волосяний фолікул. Волосся стає згорілий без пошкодження шкіри або будь-який інший тканини.

При лазерної епіляції зроблено професійно, є патч тест в першу чергу. Таким чином, ви отримуєте право лазерних і інтенсивності. Не дозволяйте нікому ставитися до вас, не роблячи патч тест. Одним з основних переваг лазерної епіляції в тому, що це може бути зроблено на великій площі тіла за один сеанс. Процедура трохи незручно, і багато людей відчувають невеликий біль, але він не вимагає анестезії. Локальний або місцевий анестетик зазвичай застосовується, якщо людина відчуває більш високу ступінь дискомфорту.

Лікування дуже ефективно. Після кількох сеансів, близько 95 відсотків від небажаного волосся була вилучена. Однією з переваг лазерної епіляції в тому, що вона не вимагає яких-небудь ліків, голок або наступних заходів. Вам не потрібно йти в лікарню небудь.

Після лазерної сесії видалення волосся, шкіри могли б отримати маленький червоний де обробку. Це не буде тривати довше, ніж 24 годин. Небажані волосся відваляться через 1-2 тижні після лікування.

Якщо у вас є більш темний колір шкіри і у вас виникли освітлення шкіри процедуру, як відбілювання, уважно прочитайте. Відбілюючі процедури повинно бути зроблено перед тим, як лазерна епіляція лікування. Пам’ятайте, що не одержати лазерне видалення волосся протягом 10 днів до двох тижнів після процедури відбілювання.

Якщо ви хочете підвищити ефективність лазерної епіляції, гоління небажаного волосся пару днів раніше до початку лікування. Таким чином, лазер буде мати більш легкий доступ до волосяних фолікулів.

Додаткові поради та інформацію про лазерної епіляції, відвідайте веб-сайт за адресою:
http://www.helpfulseek.com/laser_hair_removal/