LASIK очної хірургії – ви готові

Є Lasik у вашому майбутньому?

Мільйони американців звертаються до Lasik хірургії, коли їх зір є далеко не досконалим, і вони втомилися бути прив’язаним до носити окуляри або контактні лінзи. Яка частина ока, що може бути причиною все ваше бачення проблеми? Ваша рогівки! Коли форма вашої рогівки нерегулярно, зображення на сітківці розмитим і поза фокусом. Рогівка є частиною вашого очі, яка працює для фокусування світла і проектів зображення на сітківці. Це фокусування світла називається рефракцією. 3 основних види рефракції міопія (короткозорість), гіперметропія (далекозорість) та астигматизм. Якщо ви короткозорі, у вас є проблеми віддалених об’єктів. Якщо ви далекоглядний, у вас є проблеми речі крупним планом. Астигматизм викликається порушеннями в поверхню рогівки або кришталика і викликає зображення на сітківці бути спотворене. Це не рідкість для людини, щоб мати поєднання всіх 3 рефракції, короткозорість, далекозорість та астигматизм. Перед операцією Lasik, окуляри й контактні лінзи були основними способами компенсувати недоліки вашого ока.

Що таке LASIK?

Lasik коштує для лазерної допомогу в кератомилез. Keratomileusis є різьба рогівки того, щоб змінити це. Як лазерна перекроює рогівки, він змінює кут, під яким ви бачите зображення і, отже, зміцнює зір значно. Ця перебудова регулює і підсилює потужність вашої рогівки зосередитися на об’єктах ближнього і далекого. Якщо ви короткозорі, Ваш доктор використовує лазер згладити вашу рогову оболонку, яка є занадто-крутий. Якщо ви далекоглядний, Ваш доктор використовує лазер, щоб зробити вашу рогівку крутіше, тому що це занадто плоско. Для астигматизму, лазер може бути використаний для згладжування нерегулярних рогівки в більш гладку форму. Є кілька інших процедур, як Lasik очної хірургії, що може дати вам ці дивовижні результати і назавжди змінити форму вашої рогівки в лічені хвилини.

ОК, я переконаний, що тепер?

Почніть з розмови з родиною, друзями та колегами. Зараз ви знаєте, що була Lasik хірургії? Чи були у них хороший результат? Як довго вони були без роботи? Скільки вони платять? Вони повинні були сплатити загальну ціну до операції? Вони порекомендували б своїм хірургом для вас? Тоді Озброївшись цією інформацією, почати дослідження того, що хірург, якого Ви хочете запланувати первинну консультацію. Задати багато питань і тримати ноутбук всіх деталях, що ви дізнаєтеся. Ви зробили перший крок на шляху до вдосконалення бачення з Lasik хірургії!