Fraxel або Термаж лікування в місцевому спа-день

Якщо ви шукаєте спосіб, щоб забезпечити плавний retexturing для вашого обличчя, Є багато способів лікування, щоб вибрати з в місцевому спа-день, так як вони тепер часто користуються послугами лікарів-дерматологів і пластичних хірургів, а також тих, естетики.

Є широкий спектр варіантів, які ви можете спробувати, щоб зменшити особи нерівності і плями. Меню день спа може тепер включають догляд за обличчям, дермабразія, мікродермабразія, а також Fraxel і Thermage лікування.

Fraxel лікування не є хірургічна процедура, яка використовує лазерні системи для досягнення результатів. Лазер високої промінь світла, який надходить з перервами, щоб омолодження шкіри. Він виробляє microthermal зони, які, у свою чергу стимулює виробництво колагену.

Колаген є білком блоку будівлі в організмі, який присутній внутрішньо і зовні в клітках. Це іноді називають клей проведення різних частин разом. Один з її надзвичайно важливою рисою є еластичність, чогось бажаного в омолодження шкіри.

Fraxel метод використовується зникають шрами, зморшки, зменшити розмір пор, і усунути знебарвлення і вікових плям. Лікування зайняти від декількох хвилин до понад годину, залежно від площі повинні бути охоплені.

Зазвичай 5:57 процедури рекомендуються для отримання оптимального ефекту. Кожна програма повинна мати місце від чотирьох до шести тижнів між ними. Поліпшення в плані нерегулярних колір може бути помітний відразу, а скорочення зморшок і рубців зазвичай займає декілька тижнів і до декількох місяців, перш ніж ефект був повністю досягнуті.

Іноді рекомендується, щоб інші методи лікування поєднуються з цим періодичне лікування світлом для того, щоб домогтися найкращого результату. Наприклад, ботокс можуть відпочити понад певні зморшки і наповнювачів, таких як Рестилайн може бути введений для того, щоб повніти збільшилася заглиблень.

Термаж лікування також нехірургічним методом з новою силою своїй шкірі. Радіочастотні хвилі використовуються замість світла для того, щоб досягти результатів. Як Fraxel, це робиться для того, щоб стимулювати і збільшити виробництво колагену. Радіохвилі поставлені через ручний інструмент, який нагріває глибокі шари тканин шкіри, що сприяє жорсткість, як він лікує. Верхній шар розпорошується з охолоджуючим речовиною і тримати його захист.

З Термаж, тільки одне лікування, щоб побачити результати і час відновлення коротше. Ця процедура має подібний фактор часу додатків, а також може зайняти всього кілька хвилин і до години, щоб виконувати. Його результати можуть зайняти до декількох місяців, щоб бути видимими.

Обидва препарати мають побічні ефекти, набряку і почервоніння шкіри. Настійно рекомендується, щоб захистити себе від перебування на сонці до і після обох типів процедур, щоб мати оптимальну зцілення, а також здорової шкіри.