як викликати стимуляцію колагену в шкірі

Якщо ви схожі на мене проявляти інтерес до догляду за шкірою, то, швидше за все, ви чули або читали про “стимуляцію колагену».

Це правда, що є багато реклами галас про догляд за шкірою на основі колагену і як він може робити чудеса для вашої шкіри. Деякі з цього галасу вірно, але і деякі це просто брехня.

Як ви, напевно всім відомо, колаген є дуже важливим білком, що випускаються нашим власним тілом. Він відповідає за основну силу і пружність нашої шкіри.

Проблема починається тоді, коли ми стаємо старшими, так як наш організм поступово втрачає здатність вироблення колагену. Запас білка отримує все менше і менше і небажані ознаки старіння стають видимими: провисання, поява зморшок і взагалі втрата стійкості нашого молодості шкіри.

Тепер, коли ми говоримо про догляд за шкірою на основі колагену, ми маємо на увазі одне з двох: Колаген стимуляції прямих ін’єкцій або кремів і лосьйонів, які ми купуємо і ставимо на нашій шкірі.

У випадку прямих вливань під управлінням кваліфікованих дерматологів, то, це правда, що вони можуть мати безпосередній, помітного ефекту. Це може повніти ділянки шкіри і зробити його твердіше.

Однак, майте на увазі, є і негативні сторони цього методу. По-перше, це може бути дорогим і болючим і другий результат не буде постійним. Вам доведеться повторити процедуру через кілька місяців.

Все стає трохи складніше, коли ви говорите про креми. Це те, де лежить міф, породжений деякі з компаній, догляд за шкірою, не виключаючи деякі з гучних імен.

Що відбувається, що є багато кремів, перелік яких колаген, один з їхніх інгредієнтів. Стверджується, що, коли ви трете його на шкіру, то колаген проникає в зовнішній шар і досягають дерми, внутрішній шар шкіри, де буде рясніє запас білка, що ваше власне тіло виробляє.

Там немає нічого далі від істини.

Причина, чому це вимога хибно простий: молекули колагену більше, ніж пори вашої шкіри. Тому, коли ви втерти крем він нічого не робить більше, ніж залишитися на поверхні! Те, що ви втрачаєте гроші, які ви витратили, ні з чим, щоб отримати.

Але не впадайте у відчай, є надія. Замість фактичного колагену, є й інші креми, що містять інгредієнти, функцією якого є його включення колагену стимуляції. Іншими словами, вони допомагають нашому організму виробляти більше цього такого необхідного речовини.

Дивовижний інгредієнт, який був клінічно показано для підвищення вироблення колагену власного тіла є Cynergy ТЗ.

Ви, напевно, не чули про це, з двох причин: по-перше, це абсолютно нова і друга компанія, які ставлять його в своїй лінійці продуктів вирішило використовувати тільки в інтернеті для просування та розповсюдження.

Таким чином, він може придушити витрати таким чином даючи можливість для набагато більш широкої клієнтської бази при купівлі високоякісних, прорив продуктів за доступною ціною.

Крім стимуляції колагену, Cynergy TK також допомагає нашій шкірі виробляти інший, не менш важливий білок, званий еластину.

Секрет високої активності Cynergy TK приходить на ім’я функціональних кератину. Це речовина, що міститься в Cynergy ТЗ, на основі природного кератину отримані з вовни овець у Новій Зеландії.

Кератин є ще одним дуже сильним білка, який є важливим компонентом нашої шкіри, волосся, нігтів, зубів і т. д. Він також міститься в тварин копита, роги і вовна.

На моєму сайті по догляду за шкірою, у мене є набагато більше цікавої інформації про інших інгредієнтів прорив і продукти, які допомогою стимуляції колагену, а також. Я можу з упевненістю сказати, вони працюють, як я використовую їх протягом деякого часу, з відмінними результатами.