позбавитися від зайвого волосся

Що можна зробити нешкідливим, небажані волоски? Енні Джонс, які було волосся на обличчі у віці дев’яти місяців, вирішити проблему, ввівши цирк PT Барнум. Вона була не тільки платні, але її нова робота принесла їй славу. До того часу їй було п’ять років, вона була відома як знаменита “Бородата леді”.

На сьогоднішній день існує не так багато цирків навколо бородатих або вусатих жінок приєднатися. Але проблема зайвого волосся можуть бути вирішені в ряді напрямків. Які Ваші варіанти?

Найпростіший і безпечний спосіб видалення небажаного волосся щипком. Це може бути досягнуто за допомогою добре пінцета. Набравшись волосся не вимагає спеціальної підготовки винятком того, що область повинна бути вимита перша і встромилася з невеликою кількістю алкоголю. Це кращий метод тимчасового видалення розсіяними волосками на обличчі і грудях.

Зривати з легкістю, витягніть волосся в напрямку він росте. Якщо у вас є волосся, що росте від молекули, то краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж робити що-небудь. У той час як вищипування не має побічних ефектів, він може бути болючим в рази. Видалення волосся з мовляв таким чином може викликати кровотечу і інфекція.

Очевидно, вищипування може бути непрактичним для широкого волосся на ногах і пахв. Якщо це так, чому б не спробувати голити? Як і вищипування, що це безпечно, а також може бути використана для волосся на обличчі. Але перш, ніж ви дістали леза бритви або електробритви, промийте водою з милом або кремом для гоління, щоб зробити волосся м’якими і гнучкими. Використовуйте чисту, гостре лезо і бритву в напрямку проти росту волосся. Для ніг і стегон, використовувати довгі, удари вгору для коректного видалення волосся.

Одним з недоліків гоління була в тому, що він повинен бути повторений майже щодня, щоб уникнути щетинистий почуття. Якщо ви не будете обережні, гоління можна вирізати і дратувати шкіру. Щоб уникнути неприємностей, дізнатися від експертів. Нехай ваш чоловік навчить вас, як голитися якщо, звичайно, його обличчя не було зруйновано леза бритви.

Відбілювання є ще одним способом ви можете спробувати. Він не видаляє волосся, але робить його менш помітним. Цей спосіб підходить для великих областей, таких як передпліч і стегон, які мають невелику кількість надлишкових волосся. Відбілювання може також освітлення волосся на обличчі.

Більшість відбілюючих нешкідливі, але вони можуть дратувати чутливу шкіру. Перед нанесенням одного, протестуйте його на невеликій ділянці. Якщо подразнення не відбувається протягом 30 хвилин, зменшити концентрацію відбілювача і не залишати його на шкірі протягом тривалого часу.

«Цей метод освітлює волосся так це гармонує краще зі своїм тоном шкіри. Він ефективний тільки тоді, коли є невелика кількість небажаного волосся і тон шкіри відповідає легкі волосся. На жінок з темнішою шкірою або коли багато небажаних Волосся присутній, кінцевий результат відбілювання все одно буде помітна відносно світлі або рудуваті вуса або бакенбарди, “відповідно до Деборою Чейз в суто діловий краси Книгу.

Один з найстаріших і найменш популярними методами видалення волосся воском. Як випливає з назви, гарячий або холодний віск наноситься на шкіру, залишають на кілька хвилин, а зняв у напрямку росту волосся. Це видаляє всі волоски, впроваджені у воску.

Чи є це ефективно? З’ясуйте, в третій частині цієї серії. Для гарних Lumnaderm використання шкіри, відбілюючий крем, який усуває веснянки, непривабливі плями віку, сонячні плями, плями і гіперпігментації. При використанні за призначенням, буде балансувати Lumnaderm нерівномірні відтінки шкіри і висвітлити вашу шкіру.