парфумерія, парфумер і процес фіксації

Фіксація є однією з найбільших проблем, що робить парфуми стикається галузь.
Він також є одним з найбільш важливих факторів, які стоять між успіхом і провалом парфумерну композицію.

У парфумерії, фіксація є процесом, який сприяє утриманню аромат на носії для якомога довше.

Фіксатори є нелетких речовин для уповільнення швидкості випаровування летючих компонентів аромату. Вони допомагають духи виробники, щоб вдосконалити їх сумішей на найвищому рівні і є необхідними інструментами торгівлі в парфумерній промисловості.

Отримання процесі фіксації право є дуже важливим. Це особливо актуально, тому що більшість покупців парфуми не куплю аромати, які не тривають.
Я не знаю нікого, хто хоче витрачати свої кровно зароблені гроші на парфуми, які так швидкоплинно, що їх аромат зник протягом першої години після нанесення.
Це буде, як промивка гроші на вітер.

В якості сировини використовується для фіксації в парфумерії можуть бути природного або синтетичного природі. Ароматичні або без запаху, з природою ідентичні, природа схожі або чи не природи, як символи. У кінцевому рахунку, їх мета полягає в тому, що вони енергонезалежною достатньо, щоб допомогти, що духи суміш розвивати і утримувати її повної інтенсивністю протягом тривалого часу.

Більшість професійних парфумерів воліють використовувати синтетичні або штучні закріплюють агенти в їх сумішах. Ці типи фіксації методи мають більш продуктів, які можуть бути використані ефективно виправити духи без значної зміни своєї первісної аромат до фіксаторів додаються.

Якщо ви збираєтеся природним шляхом, фіксуючих матеріалів, таких як пачулі, ветівера, ладану й інші мають великі здібності фіксації. Однак, їх запах може легко домінувати всю суміш або радикально змінити його, якщо вони не будуть ретельно оброблені.

На щастя, існують великі фіксатори доступні, які можуть бути використані в суміші продовжити швидкість випаровування кожного з різних нот в парфумерії.
Більше того, ви можете використовувати різні фіксуючих засобів для різних частин вашої суміші. Наприклад, ви можете вибрати, щоб тільки виправити вищої та середньої зазначає у вашій композиції, якщо основна нота вже має досить тривалу роботу.

Дивно, надмірна фіксація в духів не є гарантією гарного утримання аромат. Справді, надмірне фіксації може призвести до закріплюють агенти інгібування один від одного, що перешкоджає дифузії аромат і робить запах парфумів неможливо запах у повітрі навколо свого власника.

Як правило, коли композиція процес духи добре продуманий і його змішування збалансований, вона не повинна вимагати занадто багато фіксації.