обробка темні плями на шкірі

Фактична назва для цих темних плям гіперпігментації. Вона може почати з’являтися на більшість людей в їх середніх років віку і саме тому плями іноді називають вікових плям. Ці плями на шкірі можуть бути безпосередньо пов’язані зі старінням. Але є й інші причини, які можуть призвести до темні плями або гіперпігментація.

Багато людей, коли вони стають старше, починаєш помічати старіння плями на шкірі на обличчі, руках і руках. Це звичайні для цих областей плями з’являються. Крім того, як ми старіємо, ми також в кінцевому підсумку з лінії, зморшки, в’ялість шкіри та інших дефектів шкіри, які були просто не було, коли ми були молодші.

Один з цих інгредієнтів Масло ши – натуральне пом’якшувальну доступні в деяких високого класу для обличчя і тіла креми розроблені, щоб допомогти видалити коричневі плями, плями і навіть може забезпечити дивовижне кількість зволоження шкіри.

Melasma є ще однією формою знебарвлення, яке зачіпає в основному жінок, а також може бути знайдений під час вагітності або при використанні протизаплідних таблеток. Гормони, здається, викликають збільшення виробництва меланіну і, отже, викликають зміну кольору шкіри.

Cynergy TK – природного речовини у високій функціональної кератину. Кератин є одним з найважливіших білків шкіри. Cynergy ТЗ підвищує яскравість шкіри, надати вашому обличчю більш рівномірний, вершковий колір обличчя.
Extrapone Nutgrass – Темні плями можуть бути викликані занадто багато меланіну. Extrapone Nutgrass В даний час показано в клінічних випробуваннях для зменшення меланіну, до 40%. Це було доведено в клінічних випробуваннях. Крім того, було показано, що дуже безпечною речовиною.