жіночі груди та моди

Красиві груди обмежені тільки нашим еротичних фантазій. Жінка, AOS груди її близнюк покажчиках і позначають означає як секс і життя, родючість і Ерос, в один тугий светр, бюстгальтер, або плаття з глибоким вирізом. Жінки, AOS органів пройти через багато змін в житті з плином часу, AOS мимохідь, і грудей є найбільш очевидним і сексуальний аспект цього проходження. Вони говорять правду про жінку, AOS життя навіть більше, ніж її обличчя робить, тому що її груди як приватні, так і суспільні ресурси та джерела еротичного задоволення і харчування.

Жіночі груди і як вони відображаються сказати так багато про жінку, AOS відносини до обох її власної сексуальності, і, отже, тіла і світу в цілому. Як жінка одягається її грудей (декольте, вузькі топи, вільно облягаючі сорочки, або громіздких м’які ліфчики) виявити внутрішню роботу своєї сексуальності і поняття загального огляду. Дівчата носять м’які ліфчики і жорсткі сорочки майже завжди не має маленьку груди і володіє комплексом неповноцінності, який зазвичай говорить з великим почуттям сексуального і фізичного неадекватності, якою б гарною або непривабливі вона може здатися іншим. Вона відчуває, що невеликими грудьми зробити її менш сексуальною, менш привабливі, і, отже, менш бажано чоловіки, навіть якщо все навпаки для свого коханого. Вона є головним кандидатом на грудні імплантати, намагаючись, марно, щоб обробити себе в більш спокусливою Афродіти.

Жінки, що носять низьким вирізом, мереживні бюстгальтери, і шовковисте тканини, які підкреслюють груди шукати чоловічого статевого уваги через погляд, все ж противляться будь-яким очевидним або явної згадки їх сексуальними зовнішній вигляд. Жінок, які вирішили втопити себе в негабаритні топи, хвилясті тканини, і без видимих ​​грудей або шиї, як правило, живуть в страху і відмова в їх сексуального характеру і жах відображенні або вважаються сексуально привабливими. Звичайно, вірно і зворотне жінок, які відчувають труднощі в залученні чоловіків і намагатися надмірно компенсувати це відсутність сексуального спокусливість, одягаючись як повії, повії, повії або будь-які інші принижують відчайдушні сексуального жіночого образу, що як правило, зустрічався з рівним презирством частин і захоплення, залежно від глядача.

Мораль звичаї історія грудей в тому, що жінка, AOS відношення до її грудей, як правило, означає більший її ставлення до сексу, зображення зваблювання, краси, і її тіло. Там немає нейтральності в тому, як жінка виставляє свого тіла, і те ж саме відноситься і її рішення на її тулуб.

Бюстгальтери останній бар’єр між плоть грудей і світу в цілому. Як такі, вони занадто багато говорити про семіотиці секс і грудей. Образотворче бюстгальтери мережива означає елегантність, таємничої сексуальності і зваблювання. М’які ліфчики показувати відчаю і очевидні секс розроблений у напрямку до зовнішнього одягнені зовнішній вигляд грудей за рахунок напівоголеної поява жінки про одягнутися, просто носити ліфчик. Небагато речі більш або антисептичним банального, ніж простий м’який крем Вікторія, AOS Секретні бюстгальтер, з можливим винятком Crocs і Birkenstocks, чиє потворність може бути тільки робота чи злою волею або порушених один.

Demi-чашки бюстгальтерів крик сексом, як вони висловилися соска і ореолу на дисплеї, очікуючи на поживу своїм коханцем. Прозорі бюстгальтери забезпечують велике розчарування і зваблювання відразу, пропонуючи Піп-шоу бажання, все ще будучи в клітці від поліестеру або шовку.