детальний огляд брендів маркою краси

Як і Avon або Mary Kay, Марка косметики продаються незалежних торгових представників, які покривають тій чи іншій області і продати своїм друзям, родичам і членам їх спільноти. Лінія належить Avon, але управляється окремо і орієнтована на підлітків і молодих жінок. Для широкого огляду Марк лінії, в тому числі його кращих і гірших продуктів, продовжуйте читання.

ціна

Більшість індивідуальних Марка косметики продукція вартістю менше $ 10. Тому що вони зосереджені на більш молодих жінок, компанія збирається за нижчою ціною. У цілому, з власної кишені витрати дуже доступним.

простота використання

Більшість продуктів є Марк табельної – тіні для повік, рум’яна, блиск для губ, бронзатор, фундамент, миючих засобів і кілька ванни і тіла. Вони не можуть бути державою в найсучасніших інновацій, але вони прості у використанні і дуже проста.

макіяж якості

Всі продукти можуть бути низькі ціни, але їх якість досить добре, і можна порівняти з низьких і середніх частот косметики універмагу. Тому що Avon не платить за точках роздрібної торгівлі або громадського рекламі, вони часто в змозі оцінити їх продукцію нижче, ніж більшість роздрібних брендів.

Зокрема, свою лінію по догляду за шкірою (що не комедонов, ароматів і масел) є відмінною якістю. Миючий засіб, тонер та зволожувачі всіх вартістю менше $ 10, але вони кожен був показаний в Glamour, Seventeen і YM як великі покупки і бажані продукти.

продукти, щоб шукати і уникнути

Інші, ніж їх догляду за шкірою, ймовірно, кращий на Марка знахідки є їх блиски для губ – не надто липкий, не надто брудний, і, безумовно, тривалий. Вони йдуть на гладкі, є тільки правильний натяк на колір, і вони не відчувають себе важкий або перебільшена. В цілому, вони фантастичні купити на $ 6.

Продукти, щоб уникнути є важка рідина фондів. Більшість підлітків і молодих жінок просто не потрібні важкі підстави – він забиває пори, прикриває їх красивої шкіри і часто викликає більше проблем, ніж воно охоплює. Замість цього спробуйте тоновані зволожуючий крем, який забезпечує світло покриття, що не обтяжуючи молодою шкірою вниз.

сама компанія

Все продається на незалежних торгових представників, так само, як Avon або Mary Kay. Це може бути великий виключення для багатьох клієнтів, які не люблять тиску один-на-один досвід продажів або потенційних тиском відділу продажів потрапивши на сім’ю і друзів, щоб продати продукт самі. Щоб уникнути цієї проблеми, спробуйте купувати через веб-сайт або довірений друг, який є низьким тиском і не пускати слину, коли підійшов “Перспектива”.

Останнє слово

Коротше, Марк Косметика велика покупка для їх ціні, але продажі моделі може бути великим недоліком для клієнтів, які або не шукає особистого досвіду продажів або хочете, щоб мати можливість просто ходити в магазин, щоб купити їх продукцію а не чекати замовлення поштою.