видалення волосся, який метод краще

Якщо ви турбуєтеся непривабливі волосся, ви знайдете багато методів видалення волосся доступні. Ваше завдання вибрати правильний.

Перш ніж прийняти рішення, вам потрібно (а) наукові дослідження доступних варіантів лікування, і (б) відповісти на кілька запитань про себе.

в якому районі ви хочете лікувати?

Області тіла ви хочете без волосся буде визначати метод видалення волосся вибрати. Чи є небажані волосся на обличчі і в інших місцях? Вам потрібно буде звузити її ще більше. Хочете волосся видалені з вашої руки, ноги, брови, спині, грудях, лобка, пальці чи де?

Коли ви чітко уявляти собі, які саме області тіла ви хочете, щоб зосередитися, наступний ви повинні будете визначити, чи є проблемою волосся є спадковим. Деякі люди просто більш схильні до все темнішими, грубіше волосся. Якщо це в ваш генетичний, ні за лікування не збирається повністю вирішити вашу ситуацію. Ви повинні вирішити для поліпшення, а не лікування.

скільки ви можете дозволити собі витратити?

Наступним кроком є ​​визначення вашого бюджету. Це важливо мати чітке уявлення про доступні грошей, тому що, який дозволить усунути деякі методи. Також слід пам’ятати, що більшість методів потрібно кілька процедур з різними інтервалами. Витрати на лікування видалення волосся може варіюватися від декількох доларів на місяць до декількох тисяч доларів за лікування. У середньому 5 або більше процедур необхідні, щоб зробити роботу. Ваша мета, щоб загрожувати до, чи можете ви собі це дозволити, і якщо так, то чи буде він найкращим чином використовувати свої гроші.

скільки болю ви можете терпіти?

Час закінчення прийому замовлень на якій методом вибору є оцінка вашого рівня больовий поріг. Серйозно. Ваш вибір методів видалення волосся буде залежати частково від того, скільки болю ви можете впоратися. Існує ряд методів видалення волосся незручно болючим. Хоча біль тимчасово, тільки ви можете судити про вашу здатність терпіти. Зростаючий і електроліз вважаються найболючішими, так що якщо ви не можете терпіти біль, ці методи не годяться.

Видалення волосся: тимчасова або постійна?

У вас ще є ще 1 рішення зробити: ви хочете постійний або тимчасовий метод видалення волосся? Знайте, що більшість методів, на жаль, тимчасовий характер.

Щоб остаточно зупинити ріст волосся ви повинні пошкодити структуру волосся проростання всередині волосяного фолікула. На сьогоднішній день, електроліз є єдиним методом, який був доведений, щоб досягти цієї мети. Лазерна терапія наближається, але більше експериментів необхідна для переконливих доказів.

Ці 2 напівпостійний методи є найбільш дорогими з усіх варіантів, так що ваш бюджет може прийняти це рішення для Вас. Тимчасовий метод може бути ваш єдиний вибір.

І останнє, але не менш важливе, це дуже важливо, що ви переконаєтеся, що ви, що знаходяться в процесі видалення волосся, тому що ви хочете. Це не варто, щоб хтось ще тиск на вас у цьому.