Як позбутися від сухої шкіри

Випадковий бій з сухою шкірою терпимо і майже очікується в довгі зимові місяці, коли піч постійно дме гарячий, сухе повітря в будинку. Тривалому впливі сухий нагрітого повітря протягом зимових місяців виробляє середовищі з низькою вологістю, один з відомих причин тимчасового сухої шкіри. Ряду інших умов призведе до сухості шкіри, у тому числі: використання ліків (особливо вбивці болю або антидепресант), подорожі, раптові зміни в дієті, і навіть зневоднення. У той час як зимовий варіант сухої шкіри найбільш хронічних тимчасового типу сухої шкіри, факт залишається фактом, що всі вони є лише тимчасовими. Але що можна зробити, щоб позбутися від сухості шкіри, коли вона, здавалося б, хронічне захворювання, яке ніколи не здається, щоб піти?

визначте причину першого

Для того, щоб ефективно позбутися від сухої шкіри, ви повинні спочатку з’ясувати, що є причиною проблеми, в першу чергу. Якщо проблема, здається, бути стійкими, думати про всі ваші процедур і як вони можуть грати певну роль у вашій сухої шкіри. Якщо ви, здається, щоб отримати дійсно серйозний випадок суху шкіру протягом зимових місяців, але поліпшення навесні, то є ймовірність, що зволожувач буде відмінна ідея.

Однак за умови, здається, цілий рік, то краще дивитися в якості можливих причин було б дієту. Погане харчування позбавить вашого тіла поживних речовин та інструментів, необхідних, щоб зберегти шкіру здоровою і красивою. Крім того, коли ви споживаєте дуже багато тих, жирної їжі, що ви знаєте не добре для вас, то тіло має важкий час, роблячи ліпідів необхідні для підтримки шкіри гладкою і волога зберігається. Можливо також, що проблема зневоднення і що ви постійно грабують свій організм від рідини він може нормально функціонувати і ваша шкіра розплачується.

Можливо навіть, що причина вашої проблеми сухої шкіри вашої власної гігієни! Зокрема, приймаючи ванну або душ належним чином і за допомогою правої мила може зробити все відмінність між хронічно суха шкіра, і вічно красивою і сяючою шкіри. Неправильне методи купання є відомим джерелом хронічної сухості шкіри і повинні розглядатися в місце, де покращення може бути зроблено.

почати експериментувати, поки не побачите результати

Де рішень на основі сухого шкіри турбує, немає простих. Правда в тому, що це вимагає часу, експериментів і багато терпіння, щоб знайти найкращу стратегію для вас і вашого типу шкіри. Що стосується дієти, починаються з великою кількістю води. Правило має бути не менше ½ унції на кожен фунт ви важите. Що стосується їжі, починають з того, що не їсти, а потім почати додавати до вашого меню з “корисних” продуктів для вашої шкіри.

Почнемо з того, ви не хочете взагалі нічого, що може зневоднюють вас, як це буде пограбувати вашу шкіру вологою вона повинна розтягуватися, залишаються гладкими, і нормально функціонувати. З цієї причини, ви дійсно хочете, щоб уникнути алкоголю, якщо ви цінуєте здорової шкіри взагалі. Похмілля є не більше ніж дуже важкими симптомами зневоднення, особливо головний біль! Вам також доведеться відмовитися ранкової чашки Java, як це теж пограбують вас води, тому що він прискорює тіло вгору і змушує його використовувати більше води. Чай, якщо це не без кофеїну, також є одним триматися подалі від. Насправді, намагайтеся уникати будь-яких безалкогольних напоїв, а тому, що вони, як правило, заподіяти більше шкоди, ніж користі, де тіло і шкіру турбує.

Коли уявляючи список продуктів, щоб уникнути при спробі позбавити свій раціон шкідливих речовин на шкіру, просто картина все кращі продукти, які ви любите: смажених продуктів, таких як курка, картопля фрі, або що-небудь ще, що була глибоко смажені; будь-який з обробленого цукру, такі як цукерки, цукор або навіть безпосередньо, оскільки ми знаємо, що в продуктових магазинах сьогодні, і навіть ваші молочні фаворитів, таких як сир і молоко повинні бути або споживаються в знежирені сорти, ні взагалі. Проте, пам’ятайте, що деякі тварини жири необхідні для природного вигляду шкіри, тому вам не потрібно, щоб почати купувати стебло селери і салату для того, щоб мати красиву шкіру.

Тим не менш, вам необхідно з’їсти кілька порцій фруктів, овочів, горіхів і насіння, щоб зберегти, що шкіра виглядала красивою і яскравою. Ви також хочете, є принаймні дві порції на день зерна, такі як каші або хліба з цілісного зерна. Спробуйте також знайти продукти, багаті незамінними жирними кислотами, оскільки вони чудово підходять для підтримки сухої шкіри У Бей-Плюс, вони допомагають відновити існуючі проблеми сухої шкіри.

Крім того, цілком можливо, що сухої шкіри зберігається протягом багатьох років через неправильне звичками купання. Просто занадто часто купати, а в більш ніж один раз на день, може висушити шкіру, і забирають у нього масла необхідно утримувати вологу. Використання мила, які є занадто жорсткими і використовувати занадто мало кондиціонера також погіршують або, можливо, навіть створити сухої шкіри. Навіть якщо води занадто висока, шкіра буде сухим наприкінці душі або ванні, ніж на початку.

Як ви можете бачити, існує цілий ряд причин, по яких чудово піддається лікуванню сухої шкіри зберігається протягом багатьох років в обов’язковому порядку. Просто уважно подивитися на свій раціон і купання звички, ви можете бути в змозі ідентифікувати дві потенційні якості джерела вашої упорней сухий проблемній шкірі.

Звичайно, ви, можливо, потрібно використовувати зволожуючий крем якийсь, принаймні, на деякий час, але тільки переконайтеся, що він використовує всі природні інгредієнти, які були зроблені з синтетичних або хімічні інгредієнти можуть викликати алергічні реакції, які можуть реально погіршити стан сухої шкіри. Крім цього, тільки ідентифікувати проблему, а потім поекспериментувати з різними харчування та купання звички, і подивитися, якщо суха шкіра зберігається або краще.

Для всіх натуральних сухих продуктів по догляду за шкірою, спробуйте SkinSoSilky сьогодні.