-Як мій торець виглядати в цьому-бразильської прикладом ліфта 101

“Як мій торець виглядати в цьому?” Це може бути однією з найбільш кліше ще правда на життя фрази, використовувані в американській поп-культури. Якщо здається, що ТБ і кіно перестаралися сценарієм жінка (або чоловік) турбуючись за свою задню частину в дзеркало в повний зріст, то це тільки тому, що це питання, що люди продовжують ідентифікувати. Варто тільки подивитися на самі останні статистичні дані від Американського товариства естетичної пластичної хірургії (ASAPS): У 2009 році 37,3%-ве збільшення процедур прикладом збільшення, і на 24,6% більше в стикових ліфтами, з 2008 року.

Коли справа доходить до збільшення сідниць, є два варіанти: жиру щеплення (як правило, називають бразильським ліфті прикладом) або імплантати. Коли мова заходить про вибір між цими двома процедурами, багато пластичні хірурги починають рухатися в бік бразильського ліфтів прикладом у якості методу вибору. Те, що більшість пацієнтів хочуть знати, перш ніж їх рішення, однак, звучить так: “це назавжди?”

Коли справа доходить до будується імплантатів, немає остаточної відповіді, незалежно від майстерності хірурга який помістив їх, імплантати іноді відчувають ускладнення, такі як розрив вниз рани, інфекції, накопичення рідини навколо імплантату, і неправильне положення імплантату. Коли мова йде про бразильського ліфтів прикладом, проте, так-якщо все зроблено правильно.

У бразильському ліфті прикладом, пластичний хірург використовує ліпосакцію, щоб видалити жир з іншої області тіла, часто живіт, стегна або стегна. Низького тиску прагнення використовується для ліпосакції, для того щоб захистити жирові клітини видаляють і тримати їх життєздатність. Після видалення жиру ретельно обробляється, відокремлюючи живих клітин від інших рідин присутній, то вводили в сідниці в невеликих кількостях, щоб контур і підвищення їх за бажанням.

Бразильська прикладом підйомники відрізняються від приклада імплантатів в тому, що матеріал, використовуваний, щоб ліпити і збільшити сідниці на 100 відсотків природних жирів уприскуванням виходить від вашого власного тіла. Хірурги мати більший контроль над формуванням, тому що вони працюють з кількома ін’єкціями, а не один, твердий імплантат, і прикладом відчуває себе більш природно, ніж з імплантатами. Ця процедура також менш інвазивних і менш ймовірно, до ускладнень: З прикладом імплантати, розріз, зроблений установку імплантату проходить ризик зараження, особливо якщо він зроблений в огорожі прикладом щоки.

Як і в багатьох косметичних процедур, успіх бразильського прикладом ліфта найбільш залежить від майстерності хірурга виконує. Збір жирів і обробкою його для повторної ін’єкції чутливий процес, і як добре жиру “бере” протягом декількох місяців після процедури, ілюструючи отримані це було зроблено з самого початку. Це також важливо, щоб пацієнт дотримуватися порад свого хірурга ретельно протягом декількох тижнів після процедури; сидить занадто багато, або тренуєтеся занадто скоро, може мати негативні наслідки для кінцевих результатах ліфта.