Поради волосся і краси шкіри

Деякі люди, які використовують складові поняття не мають, що їх помади і тіней для повік не відповідає їх тон шкіри. Через це Там погляд може виглядати нудно або не дуже природно. Багато жінок будуть витрачати час на пошук Поради з краси, але лише деякі жінки знають, що найважливіший рада, щоб майстер розробляє тонів шкіри.

Тон шкіри може варіюватися від кольори не дуже темного кольору в людях. Тип і кількість меланіну на шкірі визначає ваш тон шкіри. Як правило, жінки мають світліший тон шкіри, ніж чоловіки. Традиційні поради по красі ввели ряд способів визначення тону шкіри. Тим не менше, найбільш ефективним методом є використання золота і срібла тест. Дана перевірка виконується шляхом розміщення зразків золота і срібла Swatch на кожній з ваших рук. Покладіть руки під будь-який вид світла, за винятком ламп денного світла (який має тенденцію до зміни шкіри людини тонн).

Перевірте, якою рукою і виглядає блідою, який виглядає здоровим. Якщо гарніше рук має золото Swatch, Вас вважають людиною з “теплими тонами шкіри». З іншого боку, якщо срібло Swatch виглядає краще на руці, у вас є “холодні тони шкіри». Знайте, що цей простий тест є найбільш ефективним наконечник краси ви отримаєте, тому що це дозволить вам вибирати косметику, яка доповнить вашу шкіру. Ви можете легко вибрати відтінки засновані на відтінок вашого типу шкіри.

відповідний тон шкіри і колір волосся

Хоча ви освоїли носити правильні кольори макіяжу, весь ваш зовнішній вигляд може все ще виглядають не так, коли ваш колір волосся і макіяж не збігається. Через це, ви повинні слідувати цьому наступний важливий рада краси, щоб збалансувати свій весь зовнішній вигляд.

Так як ви тепер знаєте, ваш тон шкіри, легше вибрати ідеальний колір волосся для вас. Для золота типів шкіри, ви повинні розглянути теплі тони волосся, такі як золото, помаранчевий, золотисто-жовтий, червоно-оранжевий і відтінки червоного. З іншого боку, срібло типів шкіри ідеально підходить для холодних відтінків волосся з підставами фіолетовий, синьо-фіолетовий, синій і нейтральних тонах. Якщо вам важко визначити, як ваш тон шкіри і відповідний колір волосся, то краще проконсультуватися з професійним стилістом для визначення ідеального кольору для вас. Однак, якщо ви віддаєте перевагу, щоб зробити свій власний макіяж і фарбування волосся, ці поради по красі може служити вам добре.