Парфуми Австралії

Це був бурхливий початок десятиліття, яке буде бачити духів і парфумерної промисловості роблять деякі хвилі своєї власної. Їзда комерційні успіхи 70-х, дизайнери продовжують наповнювати ринок з модними нових парфумів і ароматів. Духи і аромат ставав все більше дистриб’юторів, рекламні кампанії ставали все більш складними, а споживча база росла в геометричній прогресії, як молоді фахівці віддавалися прекрасні речі в житті: – духів і ароматів. Духами й парфумерної промисловості зловили на ідеал чутливий, успішний “80-х осіб” рано і почав задаватися питанням, “міг чоловіків бути готовими до парфумах і ароматах своїх власних. Б вони досить розвинені стиль?” До початку 80-х, духами і парфумерної промисловості вирішили, що чоловіки були готові до їх власні аромати.

Популярний аромат розпочав у 80-х був Драккар Нуар Guy Laroche. Запущений у 1982 році, Драккар Нуар прийняв ім’я кораблів вікінгів, щоб підкреслити мужність. У результаті вийшов аромат, який, безсумнівно, був чоловічим, одна, що будь-яка людина може купити з гордістю. Хоча не запущені в США до 1984 року, це був миттєвий успіх і продовжує бути провідним продавцем.

Звичайно, 80-і роки були не тільки про чоловіків. Це було важливе час для жінок. Giorgio Beverly Hills, підпис аромат запущений в 1981 році, представляв собою суміш троянди, жасмину, гарденії і нотами квітів апельсина. 1983 побачив введення духів Парижі Yves Saint Laurent. Париж наступним композицією L’Air Du Temps “досить близько, але він використовував фіолетовий і виросла в якості основного квітковими нотами.

1984 приніс нам духи, Коко, створений Шанель на честь свого тезки, Габріель Шанель. Це пряно-квітково-східний аромат, як говорили, втілюють у собі дух мадемуазель Шанель. Квітково-ambery Яд дебютував в 1985 році. Цей потужний аромат, створений Christian Dior, був розроблений, щоб бути сміливим.

У тому ж році, Calvin Klein запустив свій перший аромат, одержимість. Це була ще одна надзвичайно сильний аромат, також створюються КФК. Вони випливає, що з Вічності в 1988 році, аромат, який є повною протилежністю одержимість. Samsara був введений Guerlain в 1989 році.

Духи тисячі років – слово “парфюмерія” походить від латинського в дим “крізь дим”. Один з найстаріших використання парфумів походить від спалювання пахощів і ароматичних трав, що використовуються в релігійних службах. Найперша використання парфумерних флаконів було єгиптянами і датується близько 1000 р. до н. Єгиптяни винайшли скло і флакони для парфумів були одним з перших поширених застосувань скла. Там завжди була торгівля в парфумах і ароматах і до 2002 року духи стали 10 мільярдів доларів промисловості. Сьогодні жінкам парфуми аромат шафи принаймні шести різних парфумів, а не одного підпису духів, зберігаючи один спеціальний аромат для особливих випадків.

Продукти, які підвищують почуття шкіри і запах тіла були високо цінується в будь-якій культурі.