як різні стилі діапазону вахти сполучні штирі користь вам

Дивитися смуг є ті пристрої, які кріпляться до наручний годинник і закріпити сам годинник надійно до зап’ястя. Дивитися група може бути виготовлений з кількох речовин. Ці матеріали можуть включати шкіри, металу, або сильне і тривале Тканеподобний тканини.

Дивитися шкіри або зносостійкий тканини Група складається з двох частин, з кожною з смуг в зв’язках з наручні годинники через PIN-код. На іншому кінці група дивитися шкіри є пряжка як функція, яка надає інший кінець ремінця бути прослизнув і замкненому разом, поміщаючи стрижень в заданий отвір.

Металевий ремінець для годин, як в основному складається з пов’язаних між собою одиниць, які рухаються незалежно один від одного. Це окремий рух дає більш тверду, але зручну посадку, коли зап’ясті переміщається. Ремінець металевих також підключений до наручні годинники на металевий штифт. Ці два контакти забезпечити кожному кінця дивитися групу надійно наручні годинники.

Є три окремі методи, які є штифт, який зміцнює ремінець на зап’ясті годинник, можуть бути інтегровані. Ці три окремі види контактів включає регулярний випуск, важіль, і гвинтового типу.

регулярний випуск

Регулярне контактний релізі, який зміцнює дивитися групу, щоб наручні годинники досить довго, щоб бути послизнувся в через петлю на іншому кінці діапазону. Кожен з кінці штифтів призначені для розміщення в збірні отворів, які є складовою частиною верхньої та нижньої частини кожуха наручні годинники. Часто відходили від штир може бути досягнуто за допомогою викрутки невеликого ювелірного або іншої такої установки.

Контактний сама видовбаної і всередині пружини вставив Коли один кінець штифта натисканні на неї потім втягується. Ця процедура дозволяє потім один кінець штифта повинен бути вставлений в отвір збірних, а інший кінець штифта відведеним і розташовані в місці близько до протилежним отвір.

Коли над отвором напруженість на відкликаний стороною відпустити і це забезпечує штирем бути вставлені через отвір. Ця дія потім дублюються прикріпити іншій частині діапазону вахти до іншої частини корпусу. Важливо мати на увазі, що палець подпружинен. Відповідно, якщо людина вставки штифта НЕ обережним, штифт може бути сильно запущений.

важіль

Наступний стиль контактний використовує систему важелів. Цей висновок важеля поміщається в петлю площа дивитися групу і так у функцію, що і регулярні контактний релізі. Тим не менш, такого роду висновків, замість використання викрутки або інших подібних установки ювелірного, має важіль механізму.

Просто знайти важіль і рух важеля всередину по напрямку до протилежного кінця. Це буде відступати натяг штифт і забезпечити зручний висновок кінець штифта з отвору збірних.

Як і з регулярними контактний випуску, важливо контролювати видалення кінець штифта з корпусу. Такий контактний постійно під напругою і у разі звільнення, в нестримної моди, штифт може бути втрачено.

Гвинт

Останній тип шпильку, яка доступна для забезпечення діапазону вахти на годинник Корпус штирьковий роз’єм гвинтового типу. Такий висновок не форми випуску навесні, але це лише невеликий металевий стрижень, який вставлений в один кінець і міцно прикріплений до іншого кінця кожуха за допомогою невеликого гвинта. Таким чином, структура діапазон вахти може здатися спрощеним, але це насправді вид складного для того, щоб надати вам максимальний комфорт.