як відновити колаген в шкірі під очима – таємниця

Існує ніяких сумнівів, що найбільш важливою областю на нашому обличчі навколо очей, особливо прямо під ними. Це де ми в основному зосередимо увагу на те, коли ми дивимося на когось і, найчастіше, ми схильні сказати вік людини по тому, наскільки гладкою і молодий вигляд цієї області.

Крем проти зморшок очей саме те, що вам потрібно, щоб піклуватися про ваших очах, чи хочете ви, щоб позбутися від темних кіл і плям під ними, або позбавитися від набряклості і сумки.

Для того, щоб цей крем бути будь ефективною, вона повинна охоплювати наступні: Як відновити колаген в шкірі під очима.

Дозвольте мені пояснити, що я маю на увазі.

Як ви напевно знаєте, найбільш фундаментальний механізм, який тримає нашу шкіру молодих перспективних і фірми власного виробництва двох дуже важливих білків, колагену і еластину. Оскільки ми старіємо, наші запаси цих білків виснажені. Ви всі знаєте, результат: зморшки починають з’являтися, наша шкіра починає провисати і втрачають свою вологість і т.д.

Погана новина в тому, що, так як шкіра навколо очей дуже тонка, вона найбільше страждає від виснаження колагену. Таким чином, те, що ви повинні шукати, коли ви обираєте крем проти зморшок очей, чи є він містить інгредієнти, які допомагають шкірі відновити цю втрачену колагену.

Про цих інгредієнтів, я хотів би дати вам додаткові слова застереження:

По-перше, ви повинні завжди шукати наукові докази того, що їх ефективність була перевірена через клінічні випробування на людині добровольців.

По-друге, переконайтеся, що їх концентрація в кремі досить висока, щоб бути дійсно потужним. Бачте, так як ці інгредієнти високої якості, як правило, досить дорого, те, що деякі виробники по догляду за шкірою, не виключаючи ті високі профілю, вирішили зробити це поставити деяку кількість цих інгредієнтів у їх кремом, щоб вони дозволені законом включити їх до етикетці, але не настільки, щоб бути досить ефективним.

Зробивши свою власне дослідження, зараз я хотів би представити вам два інгредієнта я знайшов, щоб бути просто дивно:

1) Haloxyl – на основі наукових випробувань на людських добровольцях, було доведено, поза всяким сумнівом, що Haloxyl дуже ефективні в зниженні мішки і темні кола під очима більш ніж на 60%. Стимулюючи вироблення колагену і видалення накопичених гемоглобіну, він допомагає згущуватися шкіри під очима і підвищити циркуляцію крові, тим самим створюючи більш легкий ефект.

2) Eyeliss – це ще один інгредієнт з вражаючими результатами. Вона виробляє величезний вплив у справі згладжування ліній і видалення мішків під очима і набряклість.

Це всього лише два з десяти інгредієнтів, які входять в гель для контуру очей, що я особисто всі виріб вибирати дуже ретельно, так що їх сукупний ефект набагато сильніше, ніж якби кожен з них діяв сам.

Щоб дізнатися більше про цих захоплюючих інгредієнтами і дізнатися про догляду за шкірою я особисто використовую і рекомендую, відвідати мій сайт по догляду за шкірою.