як боротися з дуже жорсткими волоссям

У мене є глава надзвичайно товсті, жорсткі волосся. Перший перемикач, яку я зробив, щоб припинити використання моїх шампуні містять сульфатів. Моє волосся гладкими відчував, моя шкіра голови свербіж зупинився, і моє моментами були не стільки завмирання.

Я вперше бачать причину цього в моєму SLS-Free шампунів. Я міг відчувати покриття, фільм до мого пасма. Звичайно, накопичення видалення шампунь був заповнений сульфатів.

Ну, ваше волосся виглядати і відчувати себе сухим, тому що ви зачистки всіх природних вологу за допомогою сульфату заповнені шампунем. Силікони буде створити видимість блискучі і здорове волосся. Вони насправді не живлять волосся. Ваше волосся виглядають кучеряве, так що ви використовуєте ваше плоске залізо і вуаля – ваше волосся, як виділяються шовку, все гладко і здоровий вигляд. Спека, звичайно, пошкодити волосся. При використанні силіконів в кондиціонерах і у ваших засобів для укладання, ви просто маскування симптомів сухості і пошкоджень у вашому волоссі.

Враховуючи, що моє волосся вже сухі і підкреслили, я вибрав всі природні глибокого очищення – Віргінські кокосова олія. Моє волосся не є досконалим, але це здорово. У мене немає дивних “фільм” в моїх волоссі. Інгредієнти не є досконалими. Ось деякі мають хороші дні волосся частіше!

Чи містить вона лаурилсульфат натрію? Лаурилсульфат натрію (SLS) являє собою миючий засіб і поверхнево-активна речовина зазвичай зустрічається в багатьох продуктів особистої гігієни (шампунь, мило, зубна паста і т.д.). Лаурилсульфат натрію Exposed

Все, що стосується шкіри, поглинається в деякій мірі безпосередньо в нашому тілі. SLS вважається небезпечним при використанні в продуктах волосся та догляду за шкірою в кількості більше 2%. (Більшість споживчих товарів містить більше 20% від SLS!)

Чому лаурилсульфат натрію в ваш шампунь взагалі? Як згадувалося раніше, цей недорогий синтетична речовина звичайно використовується в більшості шампунів у своїй піною потенціалу здібностей. Його емульгуючим дії видаляє масло і грунту від волосся і шкіри. Зміна SLS є лаурет сульфат натрію. SLS роз’їдає волосяних фолікулів, які можуть створити випадання волосся і перешкоджають росту волосся. Це займає набагато більше часу для вашого волосся рости, коли він постраждав від SLS.

Різні дослідження показують, що вплив SLS може призвести до пошкодження очей, подразнення, висип і інфекції. Завдяки проникаючої здатності SLS, ці канцерогени всмоктується через шкіру в організм. Тіло зберігає SLS в тканинах. Лабораторії насправді використовувати лаурилсульфат натрію на лабораторних тварин для клінічного випробування дратувати шкіру! Просто перестати купувати шампуні, які містять SLS. Натрійлаурілсульфат хімічна речовина, яка може бути прийнято відповідально з догляду за шкірою.

Є 100% безпечно шампунів на ринку. В даний час доступні чисті і натуральні органічні продукти шампунь для немовлят, дітей та дорослих на SkinCareBaby.com. Відкрийте для себе органічною 2m1 шампунь & Body Wash і органічних Терапевтичний шампунь і тіла Вашингтон шкіру голови будуть вам вдячні, як вона поглинає здорових інгредієнтів, збагачених органічним соком алое, органічного зеленого чаю дистиляту вода, органічні рослинні екстракти та заспокійливу органічні овес, органічне кокосове молоко для гурманів, чистого органічного меду і ефірних природний догляд за шкірою вітамінів А, С і Е.