це мед, як будь-який хороший зволожуючий

Ви не просто ненавиджу, коли ви насолоджуєтеся хорошим дні на відкритому повітрі, а потім виявити, що сонце і вітер віднесли вологості вашої шкіри? Якщо ваша шкіра постійно стає сухою і грубою, необхідно поглянути на мед як зволожуючий крем.

Так, це вірно. Мало того, що мед добре для вашого здоров’я і благополуччя, а й ефективна допомога краси. Справді, мед був частиною природної системи догляду за шкірою з століттями. Навіть Клеопатра використовувала мед як зволожувач і купалася в молоці і меді, щоб тримати її знаменитою красою незайманої. Отже, як можна використовувати це натуральний зволожувач для вашої шкіри? Давайте з’ясуємо.

По-перше, трохи історії і чому ми отримуємо сухої шкіри взагалі. Основною причиною сухості шкіри є над впливом природних елементів. Різке світло сонця і сильного вітру руйнують природних олій нашої шкіри. Хімічних речовин і забруднення також внесок у цей процес. Використання жорсткого мила і миючих засобів є ще однією причиною для сухої шкіри.

Так що ваш перший крок на шляху до мають м’яку оксамитову шкіру повинно бути, щоб захистити його від факторів навколишнього середовища. У темних окулярах і капелюсі захистить вашу шкіру від сонячного світла. Шарф допоможе в захисті від сильних вітрів. Ви також повинні переконатися, що ви використовуєте тільки м’яким милом і миючим засобом.

Тепер повернемося до меду. Активний Манука Мед, що вам потрібно шукати, щоб зволожити шкіру. Меду походить від Манука кущ, що ми знаємо, як мед Манука. Активний Манука Мед є спеціальний варіант його, який містить унікальні ферменти, що володіють антибактеріальними властивостями. Це відомо як єдиний фактор Манука (UMF).

Активний мед чайного дерева дуже добре працює на зволоження шкіри. Його антибактеріальні властивості захищають шкіру від бактеріальних інфекцій. Цей мед також є сильним антиоксидантом і захищає шкіру від пошкоджень, викликаних вільними радикалами знайти у забруднення навколишнього середовища.

Використовуючи цей мед як зволожувач має додаткову перевагу, що вона допомагає в лікуванні багатьох проблем шкіри, як акне, екзема і псоріаз.

Він також стимулює вироблення колагену і еластину в шкірі. Ці два білки, які необхідні для підтримки шкіри пружною, еластичною і без зморшок. Є так багато способів Цей мед добре для шкіри, це насправді важко стежити за ними.

Там просто немає двох думок. Використання меду як зволожувач може бути одним з кращих рішень, які ви робите для вашої шкіри. Спробуйте цей дивовижний природний зволожуючий крем, і подивитися, що він робить для вашої шкіри.