омолодження шкіри обличчя – досягти яскравіше і молодості шкіри

З віком шкіра на обличчі починає провисати, і м’язи починають втрачати тонус. Тонкі лінії і зморшки можуть з’явитися на нашому обличчі. Доброю новиною є те, що Є захоплюючі процедури для особи омолодження тепер, що може допомогти вам досягти більш яскравий і молодий шкіри.

Процедури для обличчя омолодження в цілому розділити на хірургічні і нехірургічні. Головна перевага проходять ці процедури є те, що результати, як правило, природне і довготривале. І чоловіки, і жінки тільки виграють, піддаючись право порядок їх конкретних стан шкіри.

процедури для обличчя хірургії

Хірургічне лікування особа може забезпечити природне, довгострокових результатів, які поліпшити Ваш зовнішній вигляд робить вас виглядати молодше і свіже. Деякі з хірургічних процедур, які зазвичай проводять в косметичних центрів хірургії:

• Ліфтинг для Очей – Це процедура виконується для видалення надлишку шкіри і жиру з орбітальною області.
• Підтяжка брів – Підтяжка брів є прекрасною процедурою для розгляду, якщо ви хочете, щоб підняти низький або провисання брів.
• MACS (мінімальний доступ Черепно підвіски) Ліфт – це процедура підтяжки обличчя допомагає підвищити нижніх двох третин особи з мінімальним дискомфортом для пацієнта.
• Ринопластика – зміна форми носа процедура збільшує розмір і форма носа таким чином, який доповнює ваш особовий структури.

нехірургічних процедур омолодження обличчя

Нехірургіческіх процедур може забезпечити молодій, відпочив і природний вигляд. Її дія практично миттєво. У порівнянні з хірургічними процедурами, що не хірургічні процедури практично не мають відновлення або простою.

• особи / Хімічні пілінги – гліколевий пілінг або саліциловий пілінг підвищення тонусу шкіри і в той же час зменшити зморшки і гіперпігментації
• Жир ін’єкції – ін’єкційні наповнювачі або ін’єкції ботокса – це просте рішення для досягнення більш молодий вид без хірургічного втручання.
• Мікродермабразія – це процедура шліфування шкіри, яка видаляє пошкоджені або мертвий шар шкіри, стирання.

Крім забезпечення процедур омолодження обличчя, багато косметичні хірурги навіть пропонують нові і більш досконалі форми догляду за шкірою, які є безпечними і орієнтований на результат.