лазерне видалення волосся і лікування шкіри

Томас Б. Фітцпатрік, який закінчив Гарвардської медичної школи, розробила систему класифікації типів шкіри, який він назвав типом шкіри Фіцпатрік масштабу, яка може бути дуже корисно при роботі з лазерної обробки шкіри, у тому числі лазерної епіляції. Ця шкала заснована на фізичних осіб за кольором шкіри і як їх шкіра реагує на сонце. Для успішного лікування шкіри лазером, важливо знати, де ви потрапляєте в цій системі класифікації набравши шкіри.

Згідно Фіцпатрік, є 6 основних типів шкіри:

Тип шкіри I: Блідо-біла шкіра, блакитні / карі очі, світле / червоне волосся. Ця людина завжди горить, коли на сонці і ніколи не засмагає.

Тип шкіри II: Світла шкіра, блакитні очі. Бернс і легко засмагає погано. Ця людина не має засмага дуже довго.

Тип шкіри III: Мачо з шкірою білого неекспонована. Бернс помірно, але отримує середній засмагу.

Тип шкіри IV: Світло-коричнева шкіра. Бернс мінімально і засмагає легко. (Азіатів, латиноамериканців і Середземномор’я)

Тип шкіри V: коричнева шкіра. Рідко опіки. Tans дуже легко і утримує загар протягом тривалого часу. (Індійці, вихідці з Латинської Америки, і т.д..)

Тип шкіри VI: темно-коричнева або чорна шкіра. Ніколи опіки і засмагає кров’ю.

Як правило, типи шкіри I – IV вимагають менше лазерної обробки шкіри лазерної епіляції, ніж типів шкіри V – VI для постійного результату.

Лазерна епіляція та електроепіляція є постійні методи лікування небажаного волосся. Електроліз старий метод позбавлення від небажаного волосся в порівнянні з лазерної епіляції.

Електроліз може бути описаний як волосся тонкий металевий зонд або стилуса, який розташований у волосяних фолікулах. Це стилус потім доставляє електричний струм пошкодити волосяний фолікул. Завдання електролізу пера повинні бути точно розташовані в волосяний фолікул, що не проколюючи шкіру навколо. Недоліком електролізу багато клієнтів відчувають текстурних пошкодження шкіри від стилуса і клієнт повинен нехай волосся росте в періоди між сесіями в якості керівництва по відкриттю волосяного фолікула. Лікування відстоять один від одного 1-2 тижні і сесій довго і нудно навіть для самих маленьких областей. Оскільки багато процедури потрібно (набагато більше, ніж з лазерним) загальна ціна обробити навіть невеликій площі може бути дорогим. Електроліз також має тенденцію бути трохи хворобливим. Електроліз і раніше найкраще лікування для білого або світлого волосся, так як цей метод є страждаючим дальтонізм на волосся.

Лазерна епіляція є набагато ефективнішим і ефективним засобом позбавлення від волосся. Лазерний світло приваблює пігментовані волосяного фолікула. Ця енергія лазерного випромінювання перетворюється в тепло, яке руйнує корінь волоса. Лікування рознесені з інтервалом 6-8 тижнів для тіла і з інтервалом 4-6 тижнів для обличчя. Зазвичай 5-7 процедури необхідні для досягнення постійного результату. Лазерна епіляція не є надзвичайно болючим. Ви будете відчувати деякий дискомфорт, залежно від зони обробки. Звичайно є трохи волосся в період між сесіями. При необхідності гоління опція в період між сесіями. У довгостроковій перспективі, лазерна епіляція є економічно ефективним. Лазерна епіляція не є хорошим варіантом лікування для білих або світлих волосся.