крем для обличчя огляду – смертельною помилкою виявили на креми для обличчя і як її уникнути

Великі компанії по догляду за шкірою косметичні крему для обличчя відгуки на їх сайті і в своїх рекламних оголошеннях. Як ви думаєте, вони нейтральні і неупереджено? Дізнайтеся деякі шокуючі факти, які змінять ваше уявлення про відгуки крем для обличчя.

Великі компанії по догляду за шкірою витрачають мільйони доларів на рекламу і маркетинг своєї продукції. Огляд крем для обличчя частина їх маркетингових кампаній. Таким чином, стає важливо, що ви дуже пильні в той час як ви йдете через таких оглядів.

Більшість відгуків крем для обличчя говорять тільки про кращої частини продукції. Вони як і раніше нічого не говориться про шкідливих і синтетичних хімічних речовин, які були використані. Більшість кремів для обличчя бренди продаються у відомчих магазинів і місцеві аптеки повні таких шкідливих синтетичних хімічних речовин. Таким чином, вони також не кращий вибір.

Ви можете легко знайти застосування синтетичних хімічних речовин, таких як віддушки, парабени, мінеральні масла, спирти і діоксанів в цих продуктах. Замість того, щоб робити будь хороші на шкіру, вони викликають багато проблем з шкірою і несприятливі наслідки для здоров’я в довгостроковій перспективі.

Парфуми можуть ставитися до більш ніж 4000 різних типів синтетичних хімічних речовин, які використовуються в кремах для обличчя, щоб дати їм приємний запах. Вони викликають багато проблемами центральної нервової системи, таких як депресія, тривожність, гіперактивність і гормональними збоями.

Парабени є одним з найдешевших консервантів. Виробники люблять їх, тому що вони допомагають у збільшенні свого прибутку. Вони викликають алергію і, як відомо, викликають ракові пухлини грудей!

Мінеральні масла зволожують шкіру тимчасово. Вони закупорюють пори шкіри і привести до накопичення токсинів в. Шкіра не може вільно дихати і страждає від проблеми, як акне вивержень, висип, роздратування і світлочутливість.

Спирти вирізати природного кислотної мантії шкіри і привести до надмірної сухості шкіри. Вони викликають передчасне старіння шкіри і робить шкіру тьмяною і млявою.

По-справжньому об’єктивної і достовірної огляд крем для обличчя Досить відзначити, про продукти, які складаються з повністю натуральних інгредієнтів і не містять синтетичні хімічні речовини та консерванти.

Шукайте креми для обличчя, які містять натуральні компоненти, які багаті антиоксидантами та Масла для глибокого зволоження. Подивіться на передній край натуральних інгредієнтів, таких як Cynergy TK, вакаме та нано-Lipobelle H EQ10, яка не тільки захистить вашу шкіру від дії вільних радикалів, а й дати постійну свободу від зморшок і вікових проблем.

Вони посилюють виробництво молодіжної даючи шкірі білків колагену і еластину. Вони необхідні для підтримки пружність шкіри, еластичність і молодість. Вони роблять шкіру м’якою, гладкою і вершковим кольором обличчя.

Відвідайте мій сайт, щоб знайти широке дослідження на кращі відгуки крем для обличчя. Дізнайтеся, які дивовижні природні інгредієнти, які ви повинні виглядати в кращих креми для обличчя і те, що шкідливі речовини, вам слід уникати, так що ви можете досягти красивою, молодою і, природно, сяючої шкіри.