зачіски для вашої форми особи

Вибір зачіски може бути весело і часто страшно процесу. Що так багато стилів на вибір, як ви знаєте, який з них підходить для вас? Форми вашого обличчя є прекрасним показником того, який стиль вам підійде найбільше.

Подивіться на свого голлівудського натхнення для стилів, які підходять, але не забувайте стежити зірок, які мають однакову форму особі, як ви, і ви буде встановлений в мають чудовий, Голлівуд волосся, які виглядають, як це було зроблено для вас.

Є п’ять основних форм особи. До них відносяться: квадратні, круглі, овальні, серце і довгі форми обличчя. Ця стаття допоможе вам визначити, які формує-лист знаменитостей є і дати вам деякі рекомендації про те, що ви повинні піти на, а також те, що ви повинні уникнути.

Квадратне обличчя

Якщо ваше обличчя має форму Дженніфер Еністон, Періс Хілтон, Джессіка Сімпсон або Хілларі Свонк, у вас квадратне обличчя. Квадратне обличчя, як правило, класифікуються за сильним, визначених щелепи, схожий на свого двійника знаменитості, так.

При виборі зачіски відповідно до ваших квадратне обличчя, ви повинні прагнути до однієї, яка візьме акцент з вашої щелепи. Відмінний спосіб зробити це, щоб вибрати для зачіски, які мають текстуру і прошарків. Поривчастий і нерівних кінців, обрамляють ваше обличчя великі варіанти для цієї форми обличчя. Такі побічні прокотилася чубчика. Завитки в тій чи іншій позиції також відмінно виглядати на цій формі обличчя.

Уникайте зачісок, які на кінці лінії підборіддя, як вони визначатимуть ваші щелепи. Пам’ятай “Рахель” зачіску носять Дженніфер Еністон у друзях? Це один відмінний варіант для короткого волосся і творить чудеса для квадратного особи.

Кругле обличчя

Знаменитості з круглим обличчям включають Кемерон Діаз, Кейт Босворт, Кейт Хадсон і Кетрін Зета-Джонс.

При виборі зачіски відповідно до ваших кругле обличчя, прагнемо зберегти обличчя збалансованим. Ви хочете, щоб зберегти обличчя чистим і вільним від смуг і дуже мінливою, тупі удари. Постарайтеся, щоб об’єм волосся оточуючих ваше обличчя мінімально можливою, а ви не хочете, щоб підкреслити вашу округлість.

Великий зачіска для круглого особи повинна мати довгу чубок, прокотилася в сторону, які покривають чоло.

овальне обличчя

Коли справа доходить до овального обличчя, відомі особи, які приходять на думку, включають Сінді Кроуфорд, Хайден Панеттьєрі, Джессіка Альба і Гвінет Пелтроу.

Ця форма, ймовірно, самий простий в стилі, тому що це буде відповідати самим зачіски. Залежно від ваших індивідуальних смаків, ви можете мати довгі чи короткі волосся варіанти. Намагайтеся уникати стилів, додавайте занадто багато висоти до голови, так як це зробить ваше обличчя здається з пропорції.

Грати з сексуальними гойдається, довгі і вільні завитки і поривчастий чубчик як ці стилі дивитися казкові на вас.

Серце форми особи

Відмінною особливістю, яка визначає це форма обличчя милі, загострене підборіддя так само, як таких знаменитостей, як Мішель Пфайффер, Різ Уізерспун, Вікторія Бекхем і Наталі Портман. Всі ці знаменитості є те, що відомо як серце-форми обличчя, тому що коли ви дивитеся на це, точку підборіддя нагадує серце.

При цьому типі форма обличчя ви хочете, щоб відвернути увагу від підборіддя в центрі, слід уникати прямого крою смуг, які визначатимуть підборіддям. Ви можете грати з великою кількістю опцій, в тому числі побічні прокотилася чубчика і спробувати їх у різних положеннях. Ці прикінчити ваш погляд красиво і прийняти упор з вашого підборіддя.

Грати з м’якими, тонкими шарами, які починаються тільки під вилиці, або якщо у вас довге волосся, більше шарів дуже приємно для цієї форми обличчя.

Довге обличчя

Якщо ваше обличчя довго, як Енн Хетеуей, Пенелопа Крус, Ліндсей Лохан і Лів Тайлер, ви повинні спробувати, щоб уникнути простий зачіски Джейн. Замість того, щоб ваше волосся розставанні в середині, вибір на користь сторони розставань і уникати прямого крою стилів, як це зробить ваше обличчя буде виглядати більше.

Створити повнота у верхній, а потім мати сексуальні шарів, з різними довжинами, щоб закінчити цей погляд геть. Романтика, вільних завитків чудово виглядають з цією формою обличчя.