дізнатися про фіолетовому ВПС набір різдвяний подарунок

Цього року, гуру моди на ВПС постановили, що замість того, Бінг Кросбі стилі Біле Різдво, в цей святковий сезон це все буде про фанки фіолетовий з ВПС на тенденції шаблон Пейслі.

Ми серйозно – ВПС почали фіолетовий з ВВС серйозно модним візерунком пейслі. GHD стайлер обробка така ж глянсова, яка була так успішно використовували на рожевому ВПС, ВПС чистого білого і чорного ВПС темряві.

Ті, хто бачив їх, розглянемо фіолетовий ВПС буде, ймовірно, найскладнішим і модним ВПС ще. Вибір для запуску фіолетовий ВПС з Пейслі скоромовкою показує, наскільки сміливим ВПС готові бути в тому, щоб їх бренд продовжує залишатися вершині дерева випрямляч для волосся!

Як повідомляє офіційний набір GHD 2008 Різдвяний подарунок, фіолетовий GHDs приходять з:

Фіолетовий GHD 2000W фен подорожі
Фіолетовий ВПС секціонування кліпи
Фіолетовий GHD дорожня сумка з кількома відділеннями.

У тому числі фіолетові ВПС дорожня сумка і додавання дуже актуальними аксесуарами для укладання волосся (фіолетовий ВПС фен і фіолетові ВПС секціонування кліпів) в подарунковий набір означає, що Різдво в цьому році ВПС пропозицію, безсумнівно, буде дуже популярна.

Дійсно опитування, запущеного на сайті Порівняйте GHD даний час показує колосальні 87,5% відвідувачів люблю нові фіолетові ВПС.

Фіолетовий GHD сумка схожий на дуже популярний чорний GHD Різдво дорожню сумку, яка була продана в 2005 році .. Це виявилося одним з найпопулярніших ВПС подарункові набори небудь, і деякі роздрібні торговці в той час повідомила, що вона продаватися краще, ніж рожевий ВПС (у період, коли два перекриваються).

Відповідно, це дійсно хороша новина, щоб побачити ВПС назад дорожня сумка і виглядає краще, ніж будь-коли.

Фіолетовий візерунок пейслі ВПС також використовується на ВПС дорожня сумка, щоб дати дуже стильний зовнішній вигляд і забезпечити, щоб фіолетова сумка ВПС є унікальним твором в порівнянні з рештою випрямляча волосся мішки, які перебувають на ринку.

Фіолетовий GHD фен поїздки теж надихнув включення до ВПС в цьому році набір різдвяний подарунок.