домашнє особи миючі засоби

Очищає є наріжним каменем ефективної режим догляду за шкірою. Це важливо для довгострокового здоров’я вашої шкіри – зниження бактерій, зберігаючи пори відкриваються протоки і отшелушивающих клітинах шкіри. Якщо відходи накопичаться, вона може блокувати пори таким чином блокуючи секреції залоз підходить до поверхні шкіри. Ці виділення забезпечують шкіру зі зброєю він повинен боротися з інфекціями, токсичні речовини і т.д. Це важливо для довгострокового здоров’я вашої шкіри – зниження бактерій, зберігаючи пори відкриваються протоки і отшелушивающих клітинах шкіри. Якщо відходи накопичаться, вона може блокувати пори таким чином блокуючи секреції залоз підходить до поверхні шкіри. Ці виділення забезпечують шкіру зі зброєю він повинен боротися з інфекціями, токсичні речовини і т.д.

Очищає є життєво важливим кроком у вашій режиму догляду за шкірою. Правильне очищення продукти специфічні для вашого типу шкіри поліпшить ваш зовнішній вигляд. Щоденне очищення Важливо, щоб видалити бруд і бактерії, піт, забруднення повітря, надлишок олії і, крім чистки відлущує поверхню шкіри, щоб підвищити циркуляцію.

Правильне очищення починається з чистими руками. Це запобігає передачі бактерій на вашому обличчі. Застосувати свої очищающий крем на лоб, а потім підмітають миючий засіб на обличчя, губи і шию. Масаж миючий засіб в шкіру в ніжні кругові рухи. Макіяжу з очей можна видалити за допомогою спеціально розроблених кремів очі, так як деякі особи миючі засоби не підходять для застосування до області навколо очей. Ретельно сполосніть обличчя прохолодною або теплою водою (не гарячою чи холодною). Екстремальні гарячої або холодної води може викликати промивання й на гострі капіляри в шкірі. Гаряча вода буде відкрити пори і викрити цих пір до забруднення навколишнього середовища і бруду.

Ці натуральні інгредієнти підходять для нормального типу шкіри. Крім того, нижче вмивання для нормального типу шкіри:

ніжні вмивання

1/2 чашки вівсяної або кукурудзяного борошна

простий йогурт (йогурт додати достатньо, щоб сформувати пасту)

Змішати інгредієнти до утворення пасти. Кінчиками пальців і вгору круговими рухами, ніжно масажувати вкласти в вашу шкіру. Змийте теплою водою, а потім застосовувати тонік і крем.

Суха шкіра

По-перше, залишитися осторонь від гарячої води, коли очищення обличчя і шиї. Гаряча вода відкриває пори і витягує природну вологість швидко. Ваша очищаючі креми повинні містити недетергентное інгредієнти, які легко змити. При виборі очищаючого крему Шукайте продукти, які містять натуральні інгредієнти, такі як мигдальне, оливкова або масло жожоба. Нижче наведено простий рецепт для сухого чищення типів шкіри:

меду миючий (для сухої шкіри)

* Кастилії мило

1 чайна ложка меду

Мокре обличчя. Налийте трохи Кастилії мила в долоню, додати мед. Змішайте мед і мило в піну, мити обличчя.

* Кастилії мило з рослинної олії, на відміну від тварин жирів, як і інші мила. Масла, використовувані в Кастилії мило відносяться оливкова, кокосова, мигдальне, конопляне, і жожоба

Жирна шкіра

Уникайте основі воску миючі засоби, так як вони схильні до закупорки пір. Легкий рецепт для жирної шкіри полягає в наступному:

3 столові ложки вівсянки

2 чайні ложки гамамелісу

Кілька крапель води

Змочіть вівсянку з декількох крапель води, потім додати гамамелісу. Нанесіть на обличчя з вгору і назовні круговими рухами. Промийте великою кількістю теплої води. Цей рецепт хороший для всіх видів шкіри. Якщо у вас суха шкіра додає трохи масла, такі як оливкове масло.