як відновити колаген в шкірі під очима – і інші часто задаються

До того часу, як ви закінчите читати цю статтю, ви будете знати, як відновити колаген в шкірі під очима, які існують варіанти, які у вас є, і як правильно вибрати одного з них. Давайте продовжимо, дивлячись на найбільш актуальні питання на тему колагену і проти старіння.

Чому у нас є зморшки і як відновити колаген в шкірі під очима:

Чому наша шкіра розвиваємо зморшок з віком?
Наша шкіра тримається міцно колагенових і еластинових волокон в ньому. Ці білки виробляються всередині нашого тіла тільки. Проблема починається тоді, коли з віком здатність нашого організму виробляти ці білки йде вниз. Шкіра стає в’ялою в результаті і зморшок і тонких ліній розвиваються на всьому протязі цього

Чи існують які-небудь інші фактори, які сприяють цьому?
Інші екологічні фактори, такі як сонце і суворих вітрів, а також хімічних речовин, які шкіра піддається впливу, все прискорити розпад колагенових волокон у шкірі.

Може ін’єкції колагену подбати про цю проблему? Як щодо колагену добавки?
Колаген ін’єкції тимчасове рішення, в кращому випадку цієї проблеми. Синтетичний колаген вводиться в шкіру не інтегрується правильно з його складної структури колагену. Він просто заповнює складки на шкірі протягом декількох місяців, а потім ефекти починають стиратися.

Ви повинні повторювати ін’єкції постійно мати продовження впливу на зморшки. Важливо також фактор в можливих побічних ефектів такого лікування, а саме – алергії, інфекції і лущення шкіри.

Так як відновити колаген в шкірі назавжди?
Кращий спосіб збільшити вміст колагену в шкірі природним чином збільшити здатність вашого організму виготовлення його в будинку. Є кілька досить ефективних природних речовин, які можуть допомогти вам зробити це.

Ви повинні дивитися на інгредієнти, як активний мед Манука. Цей мед ефективний при стимулюванні виробництва колагену і еластину в шкірі. Його антибактеріальні властивості також допомагають у захисті шкіри від бактеріальних інфекцій.

Cynergy TK інший натуральний інгредієнт, який збільшує виробництво колагену і еластину в шкірі. Це також збільшує колагену під очима і допомагає в усуненні мішки, які утворюють там через в’ялої шкіри.

Вітамін Е є потужним антиоксидантом. Він захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами, що сіяти на ній. Вона також має сильну протизапальну дію зморшок.

Тепер, коли ви знаєте, як відновити колаген в шкірі під очима, потрібно просто знайти ці дивовижні інгредієнти і зробити їх частиною вашої краси режиму. Гладка чиста шкіра і красиві очі – все це може бути ваша теж!