як вибрати ювелірні вироби, які підходять вашому типу особи

Використовуйте волосся групи і натисніть все волосся назад, показуючи тільки Ваше обличчя. Подивіться в дзеркало, використовувати білий маркером дошка, і намалюйте форму обличчя на дзеркалі. Ви побачите точну зовнішню лінію вашої форми особи на дзеркалі, і це ваше формі обличчя.

Є шість особою форми, круглі, груша, серце, витягнуте обличчя, квадратні і овальні.

круглої форми обличчя

Ключ до покупки ювелірних для круглого обличчя є додавання довжини. Кутові, подовжені і сережки падіння стиль чудові вибір. Кутовий форми, які квадратні, продовгуваті і прямокутні в порядку. Овальні ювелірних виробів також є гарним вибором. Проте, щоб уникнути обручі і круглі стилів. Якщо ваша шия досить довга, носіть Висячі сережки. Намисто має бути більше, ніж будівельна довжина і звисають. Уникайте чокерів як вони підкреслюють округлість.

груші форми обличчя

Ювелірних виробів необхідно мінімізувати щелепи. Висячі сережки падіння і прекрасні, поки вони більше, на самому верху. Малі та середні сережки стиль кнопки в порядку. Перевернуті трикутники також є гарним вибором. Намиста краще, якщо вони 50см і більше.

Особа формі серця

З серцем, форми обличчя, ювелірні вироби повинні зняти акцент стрункі щелепи. Сережка конструкції, які є більш широкими в основі, наприклад, обручі, сміливі крапель моди і великі сережки дном буде робити цю роботу. В ідеалі, має бути намиста 45см до 51см в довжину. Якщо у вас є довжина шиї, намиста є гарним вибором.

Довгий формі обличчя

Ваш вибір ювелірних повинна скоротити довжину обличчя, іншими словами, немає обірваних сережки. Середні і великі кнопки або геометричні сережки стилю є кращими. Намиста рекомендується, близько 50 см або коротше. Якщо ви Шия довга, Chocker буде відмінно виглядати.

квадратної форми обличчя

Ваш вибір ювелірних повинно пом’якшити лінію щелепи. Круглі сережки є кращими. Уникайте площі і геометричні фігури, як вони будуть підкреслювати кутами. Намиста краще, якщо вони 50 см, який становить приблизно 20 “і більше.

овальної форми обличчя

Це овальна форма обличчя має широкий спектр вибору, оскільки ця форма вважається ідеальною формою для жінки. Однак, майте на увазі розмір особи в пропорції до розміру прикраси. Переконайтеся, що у вас є достатньо довго, шиї, якщо ви хочете носити довгі, Висячі сережки.

Крім того, використовуючи ювелірні само як останній штрих до вашої гардеробної, шарфи можуть бути чудовим аксесуаром і може додати колір і стиль Вашого простий наряд.

Шарфи можуть бути квадратні або довгасті. Довгасті шарфи є більш універсальними і можна носити по-різному. При виборі шарфа, кольору ваш наряд повинен бути вказаний на шарф. Якщо ви вибираєте тверді кольорові шарф яка є доповненням до Вашого обладнання, колір повинен з’явитися десь в іншому місці. Наприклад, в колір вашого взуття. Це створює координат і противаг дивися.