отримання ідеальної брови

Твої очі важливі активи у вас є. Беручи до уваги ці настільки ж важливо, як багато можна. Не менш важливо, щоб зробити ваші очі і обличчя красиве таким чином, так що, коли кілька людей робить зоровий контакт з вами, він / вона повинен сказати, це так! Які очима? Це було б можливо, тільки якщо ви будете робити щось, щоб зробити ваше обличчя виразним і привабливим.
Щоб зробити себе красивою і привабливою “Початок Ідеальний брів має велике значення. Так виразно, тепер у вас буде цікаво дізнатися, що, як отримати ідеальний брови. Ось кілька порад, щоб зробити ваші брови і робить їх ідеальними.

1.Include брову пензлем вашій косметичці. Брова пензлем буде тримати ваші брови у формі. Ви також можете використовувати невелику кількість гелю, щоб задобрити.
2.Do не зривати ваші брови дуже багато. Ваш перегляд займає близько 8 тижнів або більше, щоб вирости знову.
3.Якщо ви відчуваєте необхідність використання олівця для брів, використовувати його, але застосовується дуже легкий хід, при заповненні ваших брів. Ви також можете використовувати тіні для повік, а не олівцем.
4.Thinner брови зроблять ваші брови красивими і привабливими, використовуйте кольору в центрі брови тільки. Якщо у вас є трохи більше брови, то чи не забарвлення повністю.
5.Brush брови використанням невеликої кількості гелю. Це дозволить зберегти ваші брови на місці і дає їм природний колір.
6.Color туш буде великим на бровах.
7.If ви маєте великі брови, зробити їх охайною. Ви можете видалити зайві волоски між бровами і під ним. Тепер заповніть ваші брови, як сказано вище.
8.Well-зробити брови зроблять ваше обличчя просто милі і додати щось додатково в вас.
9.Do зберегти ваші брови на регулярній основі, скажімо, раз на тиждень або два тижні.
10.Якщо у вас мало довгі волоски брів, тріммер, використовуючи манікюрні ножиці.
11.Pluck ваші брови після прийняття душу. Це зробить ваше завдання легко, і це менш болісно.
12.Take заходів обережності при вищипування, таким чином, щоб отвори не буде відображатися на ваші брови після вищипування.

правило для ідеальної брови

Тендітні брови для людини, яка має тендітну особливості. Якщо у вас є спортивне тіло, то тримайте ваші брови менш доглянутих і товщі. Це буде виглядати більш природно на вас.

маленькі очі

Якщо у вас є маленькі очі, не використовувати будь-які додаткові кольори взагалі. Це зробить ваші очі ще менше. Форма брів добре.

Зростаюча брів

Зростаюча робить волосся пастці нижче поверхні шкіри. Якщо ви робите воском брови, зробіть це, але очищення Вашої брови області з тонером відразу після воском.

тонування і татуювання

Тонування брів дуже поширена серед жінок, особливо блондинка. Якщо ви один, ніколи відтінок брів з чорними, справді, вибрати комбінацію одного або двох відтінків темніше, ніж волосся. Переважно вибирати коричневі відтінки для тонування брів. Якщо ви хочете татуювання брови, перевірте повноваження його. Іноді татуювання брів робить ці гірше.
Так що милі дами, складатися ваші брови, щоб виглядати круто, чудовий, і красиво.