недорогий свіжої ручної роботи всі природні органічні шкіри та догляду за тілом

Ми всі хочемо, природний і сяючий колір обличчя. Ніхто не хоче ліній і зморшок або пігментних плям. Про це свідчить кількість доларів витрачаються кожен рік на косметику і диво кремів і лосьйонів. Хоча косметичної промисловості хотіли б, щоб ви вірили, що їхній продукт “, який працює”, ви можете витратити багато грошей, знайти той, який дійсно переваги вашого типу шкіри.
Я знаю, що, коли я йду в магазин і магазин для продуктів по догляду за шкірою, я зазвичай перевантажені на вибір і ціни. Я читайте етикетку і прочитати їх вимоги “немає більше зморшок” і “різко зменшує ознаки старіння” і т.д., то я звичайно питання, якщо це дійсно працює. Я не хочу, щоб витратити понад $ 50 і не бачу ніяких поліпшень в моїй шкірі.

Маючи це на увазі, я вирішив створити лінію по догляду за шкірою, що це ручна робота зі свіжих натуральних, екологічно чистих продуктів. Крім того жодна тварина тестування не бере!

Важливо розуміти, що все, що приходить в зіткнення з нашим тілом впливає на наше здоров’я і стан нашої шкіри. Ось чому вибір всі природні, органічні інгредієнти в продуктах догляду за шкірою має важливе значення.

Використання свіжих всі природні, органічні інгредієнти дозволяє мені налаштувати мої продукти для жирної, сухої і чутливої ​​шкіри.

Деякі загальні інгредієнти, використовувані в мені! Продукти ванни часу журавлини масло, олія ему, соняшникова олія, масло ши, і зелений чай. Кожен з цих компонентів несе з їх унікальними характеристиками. Наприклад масло насіння журавлини має Омега 6 і 3 і великий кондиціонер для шкіри і утримання вологи. Emu масло є ефективним пом’якшувальну. Багаті омега 3, 6 і 9 та містить “природні” протизапальні властивості, які можуть проникати в шкіру. Це відмінний гідратор шкіру, і може діяти як Collegen, ущільнює клітини шкіри вологою і згладжування крихітних ліній. Соняшникова олія багата вітаміном E. & Допомагає відновити і зволожити стан шкіри. Добре для зрілої, чутливої ​​і сухої шкіри. Він використовується в якості носія масло змішати з іншими «чистий» ефірних масел. Масло ши є “все натуральне” продукту і є одним з масла, які містять вітаміни-антиоксиданти А, Е і F в достатку. Через своїх цілющих властивостей, робить його набагато перевершує какао-масло та інші рослинні олії. Масло ши також містить коричної кислоти, з речовиною, яка допомагає протестувати шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Це ефективну зволожуючу, оскільки вона містить так багато жирних кислот, які необхідні для збереження вологи і еластичності шкіри. Зелений чай є потужним антиоксидантом і потужною протизапальною агентом таким чином зменшуючи запалення шкіри.