ліпосакція Лос-Анджелесі – Ви кандидат ліпосакція

Для деяких людей, які брали добавки і ходити в спортзал вже не достатньо, і це відноситься як до чоловіків і жінок. Хоча багато людей знаходять час, щоб фізичні вправи і дієту деякі не знаходять часу, щоб отримати достатню кількість сну. Без достатнього сну майже неможливо отримати бажану фігуру. Для тих людей, яким не вистачає сну і тих, хто просто є вперті жирові відкладення є ліпосакції хірурги Беверлі-Хіллз сказати ліпосакції довгий час була поліпшена і значно покращує часто.

Ліпосакція хірургічна процедура, яка всмоктує зайвий жир під шкірою в необхідних областях, воно є безпечним і ефективним у всіх областях. Райони можна прийняли рішення мати ліпосакції є живіт, стегна, стегна, сідниці коліна, ікри, щиколотки, плечі, щоки, щоки і шию. Кращим кандидатом для ліпосакції є особою, яка за всім міцного здоров’я та успіхів у дієти і втрата ваги. Ліпосакція Лос-Анджелесі хірурги повинні повідомити Вам, що ліпосакція не є методом втрати ваги і всі пацієнти повинні дотримуватися гарною дієти і фізичних вправ режим навіть після операції.

Операція починається з хірургом маркуванні необхідних областях пацієнта, в якому він чи вона будуть мати ліпосакції. Це допоможе хірургам, щоб уявити собі його процедури в заданій області. Хірург і пацієнт повинні потім прийняти рішення про тип анестезії, що є кращим. Хоча одна має свою думку про те, що він чи вона може вважаємо найкращим варто прислухатися і прийняти до уваги те, що фахівець може ліпосакція має в магазині для нього або неї. Оскільки хірург знає масштабів операції він може бути в інтересах пацієнта, щоб дозволити йому вирішувати.

Після ліпосакції всмоктуваного області будуть опухлі і компресійний білизна слід носити, щоб дозволити тільки мінімальний рух. Рекомендується, щоб пацієнт повільно рухається протягом дня, прогулянки по кімнаті, щоб запобігти утворенню тромбів. Важкий підйом та інших фізичних навантажень слід уникати, поки ті, хірург говорить про інше. Більшість пацієнтів повернутися до роботи через тиждень після операції, це, звичайно, залежить від сфери діяльності є одним дюйма Хоча є результати, які можна побачити незабаром після операції він повинен пам’ятати, що є ще великі пухлини і бути терплячим, бо повні результати не можуть бути не видно до шести місяців після операції.

Д-р Вишал Капур