кератоз Pilaris – Які рішення можуть допомогти вашої шкіри

Кератоз Pilaris цей стан шкіри, яке залишає появи “куряча шкіра” на вашій шкірі. Цей стан часто помилково приймають за прищів і найбільш часта річ осіб зробити, це вибрати і стиснути на тих невеликих ударів. Кератоз Pilaris на обличчі може призвести до утворення шрамів, так давайте з’ясуємо, які процедури пропонуються для вирішення цієї проблеми шкіри.
Ліки для лікування кератоз Pilaris з більш-позабіржовому продукти складаються з зволожуючих кремів, в тому числі пом’якшувальні і зволожуючі, гідрокортизон і кератин-оздоровчі продукти (альфа-гідрокси кислот [АНА] і сечовини).
Альфа-гідрокси кислоти часто використовуються для лікування кератоз Pilaris. Ця процедура працює, пілінг шкіри. Прикладами є яблучна кислота, гліколева кислота, молочна кислота, лимонна кислота і винна кислота. Ці агенти працюють як кератолітікі, в результаті чого більш м’яку, що не шкіра лущиться. АНА слід наносити на суху шкіру і застосовується спочатку в низькій концентрації і, при гарній переносимості, зведений в більш високій концентрації.
Кератолітікі зазвичай залишити почервоніння і роздратування в результаті пілінгу. Люди також повинні бути попереджені, що кератолітікі може збільшити фото-чутливість, таким чином, захисту сонцезахисного крему рекомендується. Якщо застосовувати їх протягом тривалого часу, АНА може зробити шкіру товщі; побічного ефекту ви, звичайно, хочете, щоб уникнути.
Поразка зі значним запаленням може покращитися з використанням регулярних потенції пом’якшувальну основі актуальних стероїдних препаратів. Запалення зазвичай сильно мінімізована на 7 днів, після чого стероїдів має бути припинена.
Гідрокортизон для самодопомоги при концентрації 0,5% і 1% мають бути застосовані у вигляді тонкого шару, від двох до чотирьох разів на день, протягом приблизно 7 днів, щоб зменшити будь-яке запалення в місці. Після запалення контролюється, орієнтованої терапії, щоб пом’якшити поразки повинна бути почата. Обережність необхідна при використанні гідрокортизону на обличчі, тому що ця область є більш тонким, що інші частини тіла. Гідрокортизону також може спровокувати побічні ефекти, як плями, сухість шкіри і знебарвлення.
природного лікування кератоз Pilaris
Особи, часто не знають про те, що є кератоз Pilaris; це часто призводить до плутанини між хворобою з акне. Що відбувається, є те, що люди, як правило, щоб вибрати і стиснути на кератоз Pilaris ударів, які можуть призвести до утворення шрамів, особливо на обличчі.
Природні рішення доступні для вирішення кератоз Pilaris. Органічні бальзами виготовлені з натуральних компонентів, які працюють шляхом розчинення кератину запалювання. Органічні продукти забезпечать повністю шрам менш відновлення шкіри і саме тому ці рішення набувають все більшої популярності серед користувачів. Радує те, що ці продукти не залишайте вашу шкіру з небажаними побічними ефектами.
Використання таких інструментів, як пілінг мочалку губки або щітки ванни також може бути корисним в усуненні кератину накопичень. Вони можуть бути використані ллється.
Є багато догляду за шкірою обличчя препаратів для лікування кератоз Pilaris, але багато з них можуть залишити деякі побічні ефекти, які ви, звичайно, хочете, щоб запобігти. АНА, що пом’якшують і гідрокортизон роботи, але ваша шкіра може бути залишена з деякими небажаними наслідками. Природні рішення пропонуються для ефективного лікування і забезпечують поверхню шкіри без цих непривабливих шукає “мурашки по шкірі”.