здорового волосся масаж голови – крок за кроком інструкції

Увімкніть масаж голови, як частина вашого щоденного режиму догляду за особистим для росту і підтримки здоров’я волосся.

Яким чином це допоможе? Волосяні фолікули дивно мало волосся виробництва заводів, які процвітають на постійну поставку здоровою, киснем кров доставляється по кровоносної системи в доброму робочому стані. Малювання поживні речовини і кисень, необхідний для створення нового клітку, ці нові клітини зростанню через волосяний фолікул, де вони зрештою вмирають і тверднуть, утворюючи нові волосся.

Масаж голови допомагає підтримувати здорове кровообіг, таким чином, волосяні фолікули отримують те, що їм потрібно. Пам’ятайте тільки, що регулярний масаж шкіри голови може збільшити кількість шкірного сала виробляється в волосяний фолікул. Шкірне сало рослинне масло виробляється організмом для захисту волосся. Якщо ваше волосся дуже жирна вам може знадобитися, щоб зменшити кількість разів ви робите масаж шкіри голови.

Ось дві процедури масажу голови ви можете зробити самі для підтримки здорового волосся. Вони легко робити кожен день, поки душу та миття волосся.

Ні масаж голови. 1: тертя масаж

Для цього масажу використовують кулі з пальців (Не кінчиками пальців), при швидких рухах всієї волосистої частини голови.

Рухати пальцями круговими рухами щільно по всій шкірі голови, починаючи з передньої частини голови і рухається у напрямку до потилиці.

Від потилиці використовувати те ж саме рух, щоб рухатися вперед до передньої частини голови.

Це енергійні дії зроблять поколювання шкіри голови і розслабленим.

Ні масаж голови. 2: розминає масаж

Використовуйте кулі пальцями обох рук (НЕ кінчиками пальців) і розклав їх на шкіру голови.

Щільно притисніть і поверніть шкіри. Чи не рухайте пальцями по шкірі голови. Поверніть шкіри в одній області, а потім перейти до іншої області волосистої частини голови, поки вся область не покрита. Це має бути повільним, фірми, розминка руху.

Обертові Дія: пальці однієї руки можуть рухатися в одному напрямку, наприклад, годинниковою стрілкою, а пальці іншої руки можуть рухатися в іншому напрямку. Тримайте пальці однієї руки як і раніше, а інший обертається, і навпаки.

Ось запропонували маршрут:

Почніть з потилиці
Тоді навколо на вуха
Тоді навколо передньої лінії росту волосся
Потім у верхній частині голови назад до потилиці

Цей масаж голови є особливо ефективним у підвищенні циркуляції крові, а також у стимулюванні залоз і м’язів.

Здорове волосся це результат правильного харчування і фізичних вправ, щоб переконатися, тіло працює добре на внутрішній, а також належного догляду і уваги на шкіру голови і волосся на зовнішній стороні.

Виконайте масаж голови кожен день і користуватися перевагами з великим нетерпінням, здорове волосся.