Нічний крем 7 питань, які ви повинні запитати перш ніж купити який-небудь нічні креми

Якщо ви схожі на більшість людей, яких ви хочете нічний крем, який зволожує, пом’якшує і допоможе пожвавити вашу шкіру, коли ви спите. Не всі нічні креми створені однаково, і якщо ви не знаєте, що шукати в хорошою ночі, ви могли б витрачати свої гроші і в кінцевому підсумку роблять вашу шкіру більш шкоди, ніж користі. Ось 7 питань, які ви повинні запитати, перш ніж купити який-небудь нічний крем.

Питання № 1 – Чи є в продукті ви розглядаєте містить інгредієнти, які можуть дратувати чутливу шкіру?

Відповідь – Для цього ви повинні прочитати етикетку. Багато людей купують продукт, не знаючи точно, що знаходиться в ньому. Це велика помилка. Багато компаній використовують продукти, які можуть дратувати чутливу шкіру і зробити вас умови гірше.

Питання № 2 – Чи можна продукт використовуватися всіма типами шкіри?

Відповідь – Якщо ви можете відповісти так ви знаходитесь на правильному шляху. Це стало можливим у зв’язку з відсутністю шкідливих хімічних речовин, таких як мінеральні масла та інші елементи, які можуть викликати проблеми з деякими типами шкіри або закупорюють пори.

Питання № 3 – Ваш нічний крем ви плануєте використовувати будь-які аромати?

Відповідь – не повинні. Всі аромати в нічних кремів штучних хімічних речовин. Багато з цих хімічних речовин можуть викликати алергію та подразнення шкіри. Щоб використовувати «природні» аромату назвали б для великих кількостях, ніж штучні хімічні речовини, які потім вимагають додаткових консервантів, щоб він не стає прогірклим.

Питання № 4 – Чи можете ви використовувати продукт на шкірі, пошкоджену або роздратовану?

Відповідь – Якби не це може означати, шкідливі хімічні речовини, які зроблять ваш стан гірше. Ви хочете, щоб використовувати продукт, який це все природно, що сприятиме загоєнню подразненої або пошкодженої шкірі і дати вам полегшення.

Запитання № 5 – Чи продукт ви розглядаєте містити фактор SPF?

Відповідь – відповідь ви хочете почути може здивувати вас, це має бути не. Щоденне вживання косметичних продуктів з використанням SPF факторів може бути серйозною загрозою для вашого здоров’я. Існує доказ того, що наводить на певні фактори SPF може бути канцерогенним. SPF факторів дешеві і легко додати. Вони використовуються великими компаніями, як маркетинговий хід.

Питання № 6 – У нічних кремів ви плануєте використовувати всі природні інгредієнти в правильній концентрації?

Відповідь – Багато нічні креми стверджують, що використання натуральних інгредієнтів, проте, вони використовують їх у таких малих концентраціях, що вони не є ефективними. Необхідно використовувати продукти з використанням активних натуральних інгредієнтів у рівнях концентрації принаймні 50%.

Питання № 7 – Де ваш продукт виробляються?

Відповідь – На жаль, ви сподіваюся, що відповідь це не США. Більшість великих виробників по догляду за шкірою в США не підписали Компактний за безпечну косметику. Це угода, яка не використовувати речовини, які показані або підозрюються стимулюючих дефектів рак, мутації або народження у своїй продукції та використовувати плани, які замінити небезпечні матеріали з кращими варіантами на кожному ринку, які вони обслуговують. Зараз деякі з найкращих і безпечних нічних кремів та догляду за шкірою і звідки компаній в Новій Зеландії, які підписали Компактний за безпечну косметику.