Негативна сторона зі звичайною косметикою

Жінки і чоловіки витрачають мільйони доларів щороку намагається поліпшити якість і здоров’я своєї шкіри. Вони витрачають час і гроші на продукти і послуги, щоб відполірувати поверхню їх шкіри тільки повернутися до звичок і процедури, які продовжують пошкодити як їх шкіри і тіла. Більшість косметичних і краси продукти містять добавки, консерванти і хімічні речовини, спрямовані на поліпшення виступів за рахунок здоров’я. Мало того, що звичайні косметики закупорюють пори і обтяжувати шкіру, вони також містять шкідливі токсини, які поглинають в кров і в організм.

Компанії створюють звичайні Косметика використанням масел і наповнювачів, які обтяжувати шкіру і закупорюють пори. Хоча деякі з цих продуктів створюють видимість гладкою, рівною шкіри, бактерій і бруду потрапити в пастку шкіру масла у звичайній косметиці і створюють прищі і плями. Більшість чоловіків і жінок, то вдаються до ще більш косметичного використання, щоб приховати ці проблеми з шкірою, в результаті чого ще більше захворюваність забиті пори. Шкіра вбирає масла і наповнювачів у звичайній косметиці в результаті макіяж, який буквально важить вниз обличчям. Мало того, що основи і пудри виглядати важким, він також відчуває себе важким. Це відчуття тяжкості результатом не тільки шкіри поглинання продукту, а й нездатність шкірі дихати.

Важкі сполучні і наповнювачі звичайних косметики також містять хімічних добавок, які шкідливі для організму. Звичайні продукти краси, таких як фундамент, рум’яна, тіні для повік, і бронзатор містять безліч сполучних речовин, токсинів і барвники, які поглинають в кров. Накопичення Такі хімічні речовини можуть викликати алергічні реакції і підвищеної чутливості у деяких чоловіків і жінок. Деякі з цих алергії і чутливості може призвести до хронічних захворювань і стійкою чутливості до звичайної фарби, косметики та парфумерії. Гіпоалергенних продуктів виросли в результаті потреб споживачів використовувати менш шкідливі продукти на тілі. Хоча більшість з цих продуктів як і раніше містять наповнювачі, які закупорюють шкіру, зростання продукції для чутливої ​​шкіри доводить, що споживачі відреагували погано піддається звичайній косметики.

Голі мінералів не містить добавок, барвників, барвники, наповнювачі, сполучні речовини, воски, або будь-який інший інгредієнт, за природні мінерали. Голі макіяж Мінерали є повністю натуральним і використовує тільки кращі мінерали для створення косметичної, що покращує зовнішній вигляд шкіри і її якість, не забиваючи пори. Там немає масла в Голі мінерали, які традиційно закупорюють пори, і почуття невагомою і функції Голі Мінерали дозволяють шкірі дихати. Голі мінерали повністю гіпоалергенних ні з одним з токсинів або хімічних речовин традиційно перебуває у звичайній косметиці. Всі кольори природно випливає з їх мінерального походження, і жоден не містять важкі нафти в звичайних косметичних засобів.